Světový den boje proti rakovině. Trenýrkárna.cz podpoří organizace Pink Bubble a Loono

Trenýrkárna.cz ve spolupráci s českou značkou Styx dlouhodobě podporují nadační fond Pink Bubble a misi Loono prodejem speciálních kolekcí trenýrek. Ve čtvrtek 4. 2., ve světový den boje proti rakovině, pak tyto organizace Trenýrkárna.cz podpoří mimořádným darem. 

„Ve světový den boje proti rakovině darujeme 10 % z našeho obratu právě v tento den organizacím Pink Bubble a Loono,“ říká Petr Polák z Trenýrkárna.cz. S nadačním fondem Pink Bubble spolupracuje Trenýrkárna.cz dlouhodobě v rámci kampaně se značkou Styx, kterou založil ambasador kampaně FxCK CANCER Petr Vlasák, který svůj boj s rakovinou prohrál. Aktuálně vznikla také nová kolekce trenýrek na podporu tohoto nadačního fondu, jehož posláním je pomáhat dětem a mladým lidem, které trápí onkologické onemocnění. Společnými silami se snaží, aby se cítili šťastnější a co nejdříve se dokázali postavit zpátky na vlastní nohy.

Spolupráci s misí Loono a projektem #prsakoule začala Trenýrkárna.cz ve spolupráci s českou značkou Styx v loňském roce, kdy společně vytvořili kolekci trenýrek, jejíž výtěžek jde právě na podporu tohoto projektu. Projekt pomáhá především mladým lidem uvědomit si důležitost prevence rakoviny prsu a varlat.

Foto: archiv firem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.