Gabriela Koukalová 7 pádech Honzy Dědka: Rozvod bych nikomu nepřála, ale nejde o život!

Honza Dědek ve své talkshow 7 pádů tentokrát vyzpovídá operní divu Dagmar Peckovou, šéfkuchař Romana Vaňka a bývalou biatlonistku, dnes úspěšnou moderátorku Gabrielu Koukalovou. Premiérový díl sledujte v úterý 23. února ve 21:35 na Primě!

GABRIELA KOUKALOVÁ Honzovi Dědkovi svěří, jak zvládla přežít rozvod i konec kariéry. Ukončit sportovní kariéru bylo asi to nejtěžší, co jsem v životě zažila. Najít se v něčem jiném, je pro většinu sportovců velmi těžké. Vrcholový sport vyžaduje veškerý čas člověka a izolace od lidí. Proto pro mě lockdown není tak velká změna,“ přiznává Koukalová. Těšila jsem se na konec kariéry, měla jsem radost, že můžu jít ven a nikdo mě u toho nekontroluje, nikdo se neptá, kdy se vrátím. Byla to najednou obrovská volnost, kterou jsem předtím 26 let neměla,“ dodává bývalá biatlonistka, která si volnost zařídila i v osobním životě. Rozvod s badmintonistou Petrem Koukalem sice oplakala, ale i na něm dokázala najít něco pozitivního. „Rozvod bych nikomu nepřála, příjemné to není. Ale nejde o život. Jediná pozitivní věc je, že mi od té doby všichni říkají, že mi to hrozně sluší. Možná si říkají, že jsem asi smutná, tak mě pochválí. Ale já si po rozvodu nemůžu stěžovat. Poznávám spoustu nových věcí, mám pracovní výzvy,“ říká s úsměvem Gábina, která se našla v nové profesi moderátorky. Život mimo sport, zvlášť pak ten v showbyznysu, jí přinesl i rozčarování. „Žila jsem v tom, že člověk by měl říkat pravdu. A pak jsem zjistila, že fair play se hraje ve sportu, ale ne v životě. Poslední tři roky se učím. Jsou to krásné roky, ale nejsou jednoduché,“ dodává Koukalová. Kvůli čemu přišla o velké peníze? A jak se jí teď daří, prozradí v 7 pádech Honzy Dědka v úterý ve 21:35 na Primě!

DAGMAR PECKOVÁ prozradí, proč ukončila operní kariéru a jak své milence vyhazovala z bytu. „Já jsem to taky v životě neměla jednoduché, taky mi zkrachovalo pár vztahů. Moji milenci byli idioti, ale bohužel nebyli milionáři. Jsem hrozně důvěřivý a hodný člověk, ale ve výsledku jsem já ta fúrie. Hodně vydržim, ale o to větší je to pak výbuch. Zažila jsem vztah, kdy miláček skončil ve spodkách na ulici a já po něm oknem házela kufry a svršky. A pak jsem něco podobného zkoušela Carmen a režisér mi říkal, že strašně přehrávám. A já mu říkala, že ví houby, co se může stát,“ vzpomíná operní zpěvačka, tedy bývalá. Operní kariéru už Dagmar Pecková ukončila. „Dál zpívám, ale ne velké opery, ne v operních domech. Už by mě čekaly jenom role babiček a tetiček, a to já prostě nemůžu. Řekla jsem si, že všechno krásné bylo, dosáhla jsem nemalých met, ale chci se věnovat něčemu jinému. A tak jsem ukončila kariéru a začala se věnovat činohře,“ říká Pecková. Jak zvládá lockdown? A jak funguje její poslední manželství na dálku, prozradí v 7 pádech Honzy Dědka v úterý ve 21:35 na Primě!

ROMAN VANĚK prozradí, co nejpodivnějšího kdy vařil. „Není to tak dávno, co jsem vařil veverku. Přivezli jsme ji z Británie. Stahovat veverku bylo jako stahovat menšího králíka. Je to něco mezi králíkem a křepelkou. Veverku jsme snědli a tady to vyvolalo paniku, přitom ještě v 50. letech se tady veverky normálně jedly. Ve světě se jí, v Anglii ji koupíte za pět liber. Chutná lépe než had, ale je to taková jedna porce. Dobrá je k ní bramborová kaše,“ šokuje v 7 pádech Honzy Dědka, kterému mimo jiné prozradí i to, proč si dvakrát vzal jednu ženu.

7 pádů Honzy Dědka sledujte každé úterý ve 21:35 na Primě.

Zdroj a foto: FTV Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.