Voyo přináší novou dávku animovaných pohádek s českým dabingem

Televize Nova připravila pro svoje nejmenší diváky nová dobrodružství v podobě rozšířené nabídky animovaných filmů a seriálů, které jsou již nyní k dispozici na Voyo. Všechny pohádky mají český dabing, takže se na ně mohou podívat i ti nejmenší.

Děti i jejich rodiče se mohou těšit například na vrabce Richarda a jeho čapí rodinu, která se ve filmu Letíme vydává na zimu do Afriky. Zábavné příhody zažívá ve stejnojmenném seriálu holčička Máša a její medvědí kamarád. Nebude chybět ani nejoblíbenější ovčí stádo na světa, tentokráte bude v Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon „čelit“ mimozemské invazi. Znovu v akci se objeví popletové Pat a Mat. Prince Krasoně zaklela zlá královna. V cestě za pravou láskou potkává Sněhurku, Šípkovou Růženku i Popelku. Která z nich bude ta pravá, se diváci dozvědí v animovaném filmu Princ Krasoň. Příšerákovi nejsou tak úplně obyčejná rodina, a když si jejich mámu Emmu ještě k tomu vyhlédne hrabě Dracula a chce se s ní oženit, bude o zajímavou zápletku filmu Příšerákovi postaráno. A to není zdaleka vše!

„Rozhodli jsme se na Voyo zpřístupnit další animované pohádky, abychom alespoň trochu vypomohli všem rodičům v dnešní nelehké době, kdy jsou zavřené školky i školy a lidé by měli upřednostňovat práci z domova,“ říká Jakub Strýček, ředitel marketingu TV Nova. „V rozšiřování nabídky animovaných filmů budeme i nadále pokračovat, víme, že to budou dlouhé tři týdny,“ dodává Strýček.

„Fay z Příšerákových pro mě byla velmi příjemným odskokem od běžné herecké práce. Dabovat animovanou postavičku je skvělé v tom, že se mohu na chvíli za někoho úplně schovat, že divák pro jednou slyší pouze můj hlas, navíc posazený v jiné než mé přirozené poloze. Fay je sympatická hrdinka a já doufám, že si ji diváci oblíbí i díky mému dabingu, který zase tak často nedělám,“ říká Marika Šoposká, hvězda Ordinace v růžové zahradě 2, která si vyzkoušela dabing, když namluvila postavu Emminy dcery Fay ve filmu Příšerákovi.

Další animované filmy budou na Voyo postupně přibývat.

Zdroj a foto: TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.