Nová tvář Máme rádi Česko Václav Noid Bárta: Nebýt soutěže, zpíval by letos jen mezi záhony

Televize Prima už dnes odvysílá první díl nové řady oblíbené soutěže Máme rádi Česko. Desetidílná devátá série populární show, jíž opět provede moderátor Libor Bouček, přinese vizuální i obsahové novinky. Jednou z nich je i nová kapela Maxiband Honzy Maxiána se zpěvákem Václavem Noidem Bártou.

Podle Libora Boučka je umění Vaška Noida Bárty tím, co by divák soutěže Máme rádi Česko rozhodně neměl přeslechnout: „Mě Vašek dostal. Když zpíval Piece of My Life, bylo to geniální.“ Pro Noida bylo natáčení nové řady vědomostního pořadu první příležitostí si v roce 2021 zazpívat. „Je to tak, je to moje první pěvecká práce v tomhle roce,“ přiznává zpěvák, ze kterého se pomalu stává kutil a zahradník. V čase pandemie totiž zvelebuje svůj dům a zahradu.

„Všechno beru pozitivně, na každém období si najdu svoje. Těším se na jaro, už do detailu vím, co kam zasadím. Na Josefa zasadím rajčata, aby do zmrzlých vyklíčila. Mám naplánovaný celý záhon, vím přesně rozestavení zeleniny, co kde bude. Všechno je připravené,“ prozradil v pořadu SHOWTIME s tím, že kvůli natáčení soutěže Máme rádi Česko mu doma stojí manuální práce. „Potřebuju ještě udělat verandu a koupelnu, ale kvůli tomuhle natáčení jsem to musel odložit. Jakmile dotočím, vrhnu se na řemeslo,“ prozradil v pořadu SHOWTIME.

Kvůli natáčení nestihl ani první rodinné focení s dcerou a přítelkyní Eliškou. „Focení s rodinkou jsem nestihl, byl jsem na zkoušce k Máme rádi Česko, tak se holky fotily beze mne. Teď doma moc nejsem, ale pak jim to vynahradím,“ dušoval se hrdý otec. A kdy bude svatba? „Nechte se překvapit,“ dodal tajemně pro pořad SHOWTIME.

Jak to Noidovi po dlouhé pauze svědčí za mikrofonem, sledujte v soutěži Máme rádi Česko od 5.3.2021 ve20.15 na Primě!

Zdroj a foto: TV Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.