Ranní a noční vitamínová bomba: Balzámy Jane Scrivner udržují hydrataci v pleti a chrání kožní bariéru díky výjimečnému složení!

Jane Scrivner je žena, která má více jak 30 let praxi, v kosmetice a terapiích, po celém světě. Při svém pozorování chování pleti zjistila, že základem krásné a zdravé pleti je podpora ochrany kožní bariéry, hydratace a udržení správného pH. Vytvořila svoji značku, která každoročně vyhrává prestižní soutěže Green beauty značek a je celosvětově více a více oblíbená.

Mezi základní péči značky patří ranní a noční balzám, oba výjimečné svým složením a účinky, které jsou na pleti okamžitě vidět!

Jane Scrivner Morning Barrier Balm – ranní ochranný balzám
Vitamínová ranní bomba pro vaši pleť. Balzám zklidňuje přecitlivělou pokožku, chrání ji před vnějšími vlivy a působí na zjemnění pigmentových skvrn.  Vhodný pro všechny typy pleti, zvláště pro podrážděnou, zanícenou, suchou pokožku.  Výjimečně čisté složení podporuje tvorbu kolagenu, rychlejší regeneraci pokožky, zvlhčení a udržení tonusu pleti. Organický extrakt z ovsa pleť zklidňuje a je výborný pro ekzematickou pokožku. Směs éterických olejů červené mandarinky a kurkumy urychluje hojení a snižuje pigmentace a zjizvení. K dostání exkluzivně na www.ze-zeme.cz za 1620 Kč

Jane Scrivner Overnight Recharge Balm – obnovující intenzivní noční balzám
Výživný recept na krásnou a zdravou pleť přes noc. Overnight recharge balm je propojení prádávných vlastností nimbového oleje, ve spojení se současnými poznatky. Revitalizuje poškozenou pleť a znovu nastartuje noční regeneraci. Vhodný pro všechny typy pleti, zvláště zaměřené na mdlou, unavenou pleť a pokožku, která potřebuje znovu intenzivně nabít. Vysoká účinnost živin pochází z rostlin, které doplňují základy bariérové funkce pokožky.  K dostání exkluzivně na www.ze-zeme.cz za 1780 Kč

Foto: archiv Jane Scrivner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.