Udržitelná značka Circlle rozšiřuje kolekci Contour o nové jarní barvy

Lokální, udržitelná a etická značka Circlle představuje rozšíření minimalistické kolekce sportovního oblečení Contour. Kolekce zahrnuje pohodlné legíny a topy v nových mono barevných provedeních, jako je Rose, Nero a Ivory.

Celá kolekce Circlle Contour vyzdvihuje krásu ženských křivek a povzbuzuje k sebelásce. Inovativní materiál legín a podprsenek zahalí celé tělo do měkkého objetí 100 % recyklovaných vláken a jemné barevné kombinace zajistí stylový vzhled za každých okolností.

Kolekce Contour Mono dále obsahuje zcela nové barevné varianty legín Ivy, podprsenek Sahara a Rayne i tílek Lily a Zanna, které lze využít pro jakékoliv sportovní aktivity i jako pohodlné oblečení do města. Příjemně jarní ale i kontrastní barevné palety oblečení jsou nadčasové a jejich udržitelnost spočívá také v jejich kombinovatelnosti.

100% recyklovaný materiál legíny a podprsenek je antibakteriální, umožňuje pokožce i přes kompresnost dýchat a zároveň poskytuje kůži potřebnou jemnost a hebkost. Díky procentu elastinu legíny Ivy obejmou každé ženské křivky a zajistí podporu při každém pohybu.

Contour Mono obsahuje legíny Ivy, tílka Zanna i Lily, a podprsenky Rayne i Sahara v barvách Nero, Ivory a svěží Rose.

Nové barvy kolekce Contour Mono jsou k dispozici od 17.03. 2021 na webových stránkách Circlle.

Rozjasněte své sportovní výkony s jarní kombinací barev Rose, Ivory a Nero. Přesvědčte se, že i recyklované materiály mohou poskytovat 100% bezpečí a pohodlí při každém sportu i jakékoliv jiné aktivitě. ” říká zakladatelka Natália Kratsmar-Šmogrovičová.

Udělejte krok s ohledem na naši planetu a navštivte: https://www.circlle.cz/.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.