Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

10 let existence i heart wines je zároveň příběhem mezinárodního úspěchu

Značka i heart wines letos oslaví desáté výročí své existence. V průběhu této doby exponenciálně rostla její popularita, celosvětové prodeje i heart wines se v roce 2020 meziročně zvýšily o 43 % na 31 milionů lahví. Rychlým tempem roste značka na mnoha velkých trzích, stejně tak se jí daří i u nás. Loňská novinka i heart Prosecco byla jednoznačným úspěchem loňského roku.

Mezi top značkami vín po celém světě
Velká Británie, kde se značka i heart wines těší největší oblibě, byla odbytištěm podstatné části ze zmíněného celkového množství prodaných lahví. Na tamním trhu jich spotřebitelé nakoupili 23 milionů a značka i heart wines se zde tak stala jednou z největších značek v segmentu vín. i heart wines slaví však úspěchy i na dalších trzích. V Nizozemí, kde je jednou z top značek perlivých vín, své prodeje zdvojnásobila. Na irském trhu rostla o 165 %, v Rakousku o 150 %. Čtyřnásobných prodejů dosáhla v Číně a na Středním Východě. Rovněž se jí podařilo prosadit v regionech, kde není konzumace vína příliš obvyklá, například v Mexiku.

i heart wines roste i v ČR, velký podíl má poslední novinka
V České republice, kde byla značka představena v roce 2018, vloni meziročně vzrostly prodeje o 62 %. Lví podíl na růstu má loňská novinka i heart Prosecco, které má u českých spotřebitelů značný úspěch. „Růst obliby šumivých a perlivých vín, zejména během letní sezóny, je v segmentu vín jedním z nejvýraznějších trendů poslední doby. Čím dál více lidí si v létě rádo dopřeje sklenku vychlazených bublinek. Důkazem je i mimořádný úspěch loňské novinky, přírůstku do portfolia značky i heart wines, i heart Prosecco. Od dubna 2020, kdy bylo uvedeno na český trh, do konce roku se ho u nás prodalo téměř 150 tisíc lahví,“ říká Marek Žižkovský, manager značky i heart wines pro Českou republiku. i heart wines na českém trhu distribuuje společnost BOHEMIA SEKT, vína jsou dostupná v široké obchodní síti nebo například na e-shopu www.osobnivinoteka.cz. „Vedle podpůrných aktivit v místě prodeje chystáme s i heart wines na letošek pro spotřebitele už třetí soutěž. V předchozích letech se soutěžilo o Bluetooth reproduktory nebo třeba o stylové batohy. Letošní výhry zatím vybíráme, ale volba padne rozhodně opět na předměty, které skvěle ladí k letním aktivitám, s nimiž jsou neodmyslitelně spojená i naše i heart vína,“ dodává Marek Žižkovský.

Značka i heart wines plánuje další rozšíření
i heart wines jsou vína s výrazným brandingem a moderní, minimalistickou grafikou etiket. V portfoliu značky jsou vína nejoblíbenějších chutí z nejlepších vinařských oblastí. i heart wines do svých řad dosud zahrnula více než 30 odrůd typických pro vybrané regiony. Včetně loňské novinky je na českém trhu zatím dostupných 9 z nich. Značka i heart wines chce i nadále přinášet zákazníkům dobrá vína za příznivé ceny a hledat další příležitosti k rozšíření pestré a lahodné nabídky. Plánuje rovněž další expanzi i na nové trhy, svá vína chce nabídnout spotřebitelům například v Brazílii, Skandinávii, Jižní Koreji nebo v Austrálii.

Zdroj a foto: Bohemia sekt

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *