Na houpačce: Velikonoce v duchu tradic. Recepty i spousta chytrých nápadů pro celou rodinu. V sobotu na Primě!

Rodinný život představuje základ spokojeného života. Chcete ten váš vylepšit také? Pak sledujte pořad Na houpačce. První díl rodinného pořadu sledujte už v sobotu 3. dubna v 17.55 na Primě.

Každý, kdo má rád zdravý životní styl a rodinnou pohodu, jistě uvítá nový magazín Na houpačce. Týdeník plný inspirace, nápadů, ale také zábavy a toulek po České republice.

V chalupě U Vyšaty v Pošumaví si připomeneme nejen cestovatele Františka Vyšatu, který odsud pocházel, ale také tradice, které v Česku dodržujeme už po staletí. Průvodkyně pořadem, moderátorka Eva Čejková, vysvětlí symboliku barev během Velikonoce, vyptá se majitelky chalupy, jaké to je přijít z města na venkov. Život na vesnici může být permanentní dovolenou – ovšem vykoupenou množstvím práce.

Mimo jiné, Eva s dětmi začne připravovat velikonoční dekorace, pánové si nachystají řehtačku tradičním způsobem. Svícen ze skořápek bude ozdobou na každém tradičním stole a v neposlední řadě můžete spolu s Evou a jejím hostem vyzkoušet přípravu jidášů ze špaldového kvásku.

A kdybyste se náhodou cítili pod tlakem, během pořadu vás také naučíme volně dýchat. Tak, abyste si odpočinuli a načerpali energii.

Po pořadu Na houpačce bude následovat krátké okénko Eva testuje, ve kterém budou diváci testovat v domácích podmínkách produkty, které Evu v průběhu přípravy pořadu zaujmou. Praktické rady tedy budou obsaženy v každé minutě obou pořadů.

Vždy v sobotu se tak diváci mohou těšit na rady, tipy a inspiraci pro zdravý životní styl i duševní pohodu celé rodiny. Každý díl je natáčen v krásném prostředí českého venkova.

Zdroj a foto: FTV Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *