Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Ze života

ČSOB přichází s Investicemi NaMíru. Nyní bude moci jednoduše investovat opravdu každý 

ČSOB připravila řešení Investice NaMíru pro začínající i zkušené investory. Investovat tak může nyní kdokoliv na pár kliknutí. Řešení je založené na jednoduchém procesu sjednání i následné správy, která nevyžaduje znalost investic. Investice NaMíru jsou ideálním pro každého, kdo si chce udělat první krok do světa investování a zajistit se na budoucnost. Při sjednání do 30. 6. je navíc služba bez vstupních poplatků.

„Dnešním dnem spouštíme novou propozici ČSOB NaMíru – jednoduché řešení zhodnocení prostředků na míru každému klientovi v ČSOB. Cílem je ukázat, že investování s námi není nic složitého. ČSOB NaMíru je vhodné pro klienty, kteří chtějí zhodnocovat své peněžní prostředky, ale nechtějí se probírat širokou nabídkou možností, kterou u nás máme. Jednoduše s klientem sjednáme smlouvu o investičních službách (pokud ji ještě nemá) a vyplníme s ním investiční dotazník, díky kterému zjistíme několik důležitých informací. Na základě těchto informací mu představíme nabídku na míru,“ říká ke službě Richard Podpiera, výkonný ředitel zodpovědný za oblast Segmenty.

Řešení ČSOB NaMíru je určeno primárně pro klienty neinvestory, tedy klienty s penězi na depozitech, ale je vhodné i pro klienty, kteří si už střádají do „virtuálního prasátka“ ČSOB Drobných či mají sjednanou svoji první pravidelnou investici do fondu Bohatství. Do řešení ČSOB NaMíru je možné investovat jednorázově, investice v čase rozložit, či investovat pravidelně.

Založit službu si může klient prostřednictvím ČSOB internetového bankovnictví. Investovat je možné jednorázově nebo pravidelně každý měsíc. Pokud klient bude potřebovat peníze zpět, získá je do pěti pracovních dnů.  Veškeré informace o vývoji fondu může klient sledovat prostřednictvím ČSOB Investičního portálu.

Češi mají o investování zájem
O zájmu Čechů investovat vypovídá úspěch fondu ČSOB Bohatství jehož majetek začátkem roku překročil hranici 30 miliard korun. Stal se tak největším fondem na českém trhu. Ilustruje to velkou změnu v chování investorů, kteří oceňují kombinaci kvalitních akcií a dluhopisů pod jednou střechou.

Zdroj: www.csob.cz/namiru, foto: archiv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *