Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Technologie

Nová bezdrátová Huawei sluchátka bodují kvalitou i cenou. FreeBuds 4i vydrží 10 hodin a stojí 1 799 Kč

Společnost Huawei uvedla na trh nová bezdrátová sluchátka FreeBuds 4i. Na jedno nabití vydrží nepřetržitě hrát až 10 hodin, vynikají vysokou kvalitou zvuku a disponují i aktivním potlačením hluku z okolí (ANC) pro ničím nerušený poslech. Aktuálně jsou v nabídce e-shopu Alza.cz za speciální cenu 1 799 Kč.

HUAWEI FreeBuds 4i patří do osvědčené řady sluchátek FreeBuds, které se obecně vyznačuje špičkovými parametry a bodují i elegantním designem. Propojit je lze skrze Bluetooth s jakýmkoliv telefonem se systémem Android nebo iOS. V běžném prodeji jsou sluchátka za 1 999 Kč, ale díky exkluzivní spolupráci s Alza.cz je nyní mohou zájemci v časově omezené akci (od 6. 4. do 2. 5.) získat už za 1 799 Kč (https://www.alza.cz/huawei-freebuds-4i-ceramic-white-d6386582.htm?o=1). Dále budou FreeBuds 4i k dostání už za běžnou cenu 1 999 Kč na e-shopu HUAWEI STORE (huawei.cz), v HUWEI EXPERIENCE STORE na Chodově, v obchodním centru Quadrio a u běžných partnerů.

Moderní vzhled, komfort při nošení
Designéři se při vývoji nabíjecího pouzdra sluchátek HUAWEI FreeBuds 4i nechali inspirovat světoznámou pláží s oválnými černými kameny na Islandu. Kromě černé barvy bude v prodeji i bílá varianta. Pouzdro bylo navrženo tak, aby se pohodlně vešlo do dlaně doslova každého uživatele. Není ani příliš velké ani příliš malé, má prostě ideální velikost. Navíc v sobě skrývá energii pro minimálně dalších 10 hodin poslechu. Pouzdro i samotná sluchátka FreeBuds 4i prošla tisíci cykly testů ověřující pohodlí při každodenním používání. Výsledný tvar sluchátek dobře zapadá do zvukovodu, což zajišťuje komfort i při dlouhodobém nošení.

Cílem návrhářů Huawei bylo vytvořit design nejen efektní, ale i efektivní. FreeBuds 4i jsou vhodná pro aktivní a energické uživatele, protože si je užijí při jakýchkoliv situacích. Díky pokročilé zvukové technologii jsou FreeBuds 4i schopna poskytnout dokonalý zvukový zážitek kdykoli a kdekoli.

Nepřetržitý poslech téměř celý den
Výdrž baterie je obecně pro spotřebitele klíčovým faktorem a vývojáři společnosti Huawei jsou si toho samozřejmě vědomi. Právě proto i do kompaktního pouzdra a samotných sluchátek integrovali dostatečně kapacitní akumulátory.

S vypnutým potlačením hluku (funkce ANC je vypnuta), vydrží FreeBuds 4i hrát hudbu nepřetržitě 10 hodin. Telefonovat je v tomto režimu možné v kuse 6,5 hodiny. Spolu s nabíjecím pouzdrem je pak celková výdrž pro přehrávání hudby až 22 hodin a pro hlasové hovory 14 hodin. Pokud je ANC zapnuto, nabízí sluchátka 7,5 hodiny nepřetržitého poslechu hudby nebo 5,5 hodiny hlasového hovoru. Špičková technologie rychlého nabíjení navíc zajistí 4hodinový poslech už po 10 minutách dobíjení. Uživatelé se tedy vybitého akumulátoru nemusí obávat ani když jsou venku a spěchají.

Prvotřídní kvalita zvuku
Díky velkým 10mm dynamickým měničům nabízí FreeBuds 4i plný zvuk obohacený i výraznou basovou složkou. Sluchátka také využívají flexibilní (PEEK + PU) polymerovou kompozitní membránu, která jim poskytuje vysokou citlivost a bohatou dynamickou odezvu. Posluchač si díky tomu užije ještě více hudebních detailů. Chytrá konstrukce sluchátek také výrazně redukuje hluk větru a současně zajišťuje konzistenci zvukového projevu. V kombinaci s aktivním systémem ANC tak nic nebrání zcela nerušenému poslechu kdykoliv a v jakémkoliv prostředí.

Sluchátka FreeBuds 4i jsou navržena tak, aby uspokojila hudební potřeby fanoušků všech hudebních žánrů. Profesionální tuningový tým testoval různé hudební nástroje, rytmy a vokální styly, aby vyladil výslednou kvalitu zvuku pro každodenní potřeby většiny posluchačů kvalitní popové hudby.

Nenechte se rušit
HUAWEI FreeBuds 4i detekují okolní hluk prostřednictvím integrovaných mikrofonů a generují reverzní zvukovou vlnu pro jeho snížení (systém ANC). Algoritmus pro potlačení hluku se zaměřuje na typické scénáře, jako je rušné nákupní centrum, hlasitá veřejná doprava, vlakové nádraží, kancelář nebo lidský hlas. Uživatelům se tak díky ANC dostává nerušeného poslechu v téměř jakémkoliv prostředí.

FreeBuds 4i jsou také vybavena režimem Awareness, který naopak umožňuje uživatelům slyšet zvuky okolí bez nutnosti sluchátka sundávat. Režim Awareness lze jednoduše aktivovat (a opět vypnout) pouhým stisknutím a přidržením sluchátka.

Sluchátka dokážou výrazně utlumit hluk okolí i během telefonního hovoru. K tomu využívají beamforming technologii k přesnému zachycení lidského hlasu ze směru, odkud přichází. Dvojice mikrofonů systému ANC, konstrukce pro efektivní snížení svistu větru a AI technologie pro redukci šumu pak odfiltrují zbývající okolní hluk.

Jednoduché ovládání
Sluchátka lze jednoduše ovládat pomocí gest. Dotykem je možné aktivovat nebo pozastavit přehrávání hudby, přijmout hlasový hovor nebo přepínat mezi režimem pro potlačení hluku okolí (ANC) a režimem Awareness.  Při párování sluchátek s telefonem Huawei se na displeji jasně zobrazí grafické informace o stavu baterií ve sluchátkách i v nabíjecím pouzdře. Huawei FreeBuds 4i se přes Bluetooth snadno připojí ke všem HMS smartphonům i telefonům s operačními systémy Android a iOS.

Zdroj a foto: https://consumer.huawei.com/cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *