Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

SportZdraví

Aktivní krémpasta pro kůži, která dostává zabrat: pomáhá ke sportovním výkonům a radosti z pohybu! 

Čeští lékárníci vyvinuli pro české sportovce aktivní krémpastu, která podpoří jejich výkonnost.  Cílí na namáhanou a podrážděnou pokožku, která často brání aktivnímu pohybu ve všech jeho podobách. Díky  lékárenské novince už nebude narušená kůže v podpaží, tříslech, hýždích, stehnech, v záhybech kůže, v loketních  jamkách, dlaních a mezi prsty překážkou v pohybu: ZITENAX ACTIVE je nová forma ochrany kůže kdekoliv na těle. 

S aktivní krémpastou je podávání sportovních výkonů, ale i prostá radost z pohybu bez ohledu na kondici a stav  jednodušší. ZITENAX ACTIVE dokáže namáhanou kůži u aktivních lidí nejen rychle zklidnit, ale hlavně jí předejít. „Krémpastu uvádíme na trh v době lockdownů a omezování pohybu, i když jsme ji pečlivě vyvíjeli s cílem aktivní pohyb podporovat. Chceme, aby lidé měli ze sportu radost a potíže s namáhanou kůží je v pohybu neomezovaly,“ říká Mgr.  Marek Hochmann, lékárník Next Force, a.s.

  • Podle průzkumu KANTAR CZ (2018) v Česku  pravidelně sportuje 4,5 milionu lidí a sportovní  a pohybová aktivita s věkem klesá jen mírně: po padesátce setrvá v pohybu 42 % lidí. Nejčastěji se lidé věnují cyklistice a plavání, ale také běhu, míčovým hrám a bruslení.
  • Absolutní většina oblíbených sportovních aktivit vede k pocení, tření kůže o sebe nebo o oděv. Podráždění až mikrotraumata kůže jsou nejčastější zdravotní problém, který sportující lidé řeší, protože jim pohyb znemožňuje.

Jak ZITENAX ACTIVE funguje:
ZITENAX ACTIVE chrání pokožku profesionálních i rekreačních sportovců každého věku. Funguje PŘED i PO – jako  ochránce kůže při aplikaci na ohrožená místa PŘED výkonem, i jako rychlá regenerace PO pohybovém výkonu. „Zitenax  Active je bezpečný i pro pokožku malých sportovců – dětí a mládeže, úspěšně ho otestoval a následně schválil Státní  zdravotní ústav,“ říká Mgr. Hochmann.

Krémpasta ZITENAX® ACTIVE:

  • Je vhodná pro sportovce a pohybově aktivní lidi.
  • Díky své konzistenci mezi krémem a jemnou lékárenskou pastou vydrží po rozetření na pokožce, tím může chránit a pečovat mnohem déle než běžné hydratační krémy.
  • Není mastná, dovoluje tedy pokožce dýchat.
  • Po umytí či sprše se bezezbytku a pohodlně smyje.
  • Je bezpečná pro kůži dětí i dospělých.

AKTIVNÍ SLOŽENÍ:
Oxid zinečnatý (hojivé a protizánětlivé vlastnosti; citlivě stahuje póry pokožky, která je opakovaně vystavená vlhkosti i mechanické námaze) * Bisabolol (má výrazně pozitivní vliv na hojení, má prokazatelné  protizánětlivé a antimikrobiální vlastnosti) * Panthenol (hraje klíčovou roli při hojení a regeneraci kožních buněk) *  Chlorhexidin diglukonát (používá se především pro své spolehlivé antibakteriální a protiplísňové působení).

O společnosti NextForce a.s.  
NextForce je česká společnost, která vyvíjí a uvádí na trh ověřené, kvalitní, účinné a bezpečné medicínské  přípravky ve spolupráci s lékárníky a lékaři. Výrobu, dle nejpřísnějších farmaceutických norem, realizuje rovněž  v ČR. Next Force, a.s., se zaměřuje také na obchodní zastoupení zahraničních farmaceutických společností v  České republice a na Slovensku. V současné době se NextForce převážně soustředí na obory dermatologie,  pediatrie a stomatologie.

Zdroj a foto: https://www.nextforce.cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *