Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Eva Toulová: Musela spát mezi hady, ujít 640 km a teď jí producent zaprodává!

Shánění peněz na filmový projekt není jistě nic snadného. Své o tom ví producent Camina na kolečkách, který aby získal prostředky na Černobylské pokračovaní, nezdráhal se ani zaprodat režisérku Evu Toulovou. Ve sbírkové kampani je tak možné koupit si s režisérkou rande.

Kdo by nechtěl povečeřet s režisérkou Evou Toulovou? Tuhle příležitost si nechat ujít, je jako nekoupit si označený výherní los. Dobré jídlo a Eva jen a jen pro vás.“ takovými slovy láká producent na odměnu v crowfundingové kampani nového filmu Černobyl na kolečkách, který se má natáčet v černobylském areálu.

„Na natáčení s Peťou už mě nepřekvapí už ani nic. Na prvním filmovém projektu jsem musela jít pěšky 640km. Spali jsme pod širákem u rozvalin, kde se předtím vyhřívaly zmije a na konci cesty jsem skončila s kamením v uších u španělského ušního lékaře.“ shrnula režisérka dosavadní spolupráci s producentem. „V připravovaném snímku Černobyl na kolečkách budeme opět putovat vydáme s pacientem s roztroušenou sklerózou na invalidním vozíku, Honzou Duškem, tentokrát černobylským areálem.“ upřesnila režisérka. Expedice, kterou zaštítila Dana Drábová, se má uskutečnit na přelomu léta a podzimu letošního roku.

Foto: Archiv Camino na kolečkách, Elena Yermachenko

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *