Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Aňa Geislerová válela v soutěži Máme rádi Česko. Konkurenci nedala šanci!

Televizním soutěžím se vyhýbá jako čert kříži, zvláště pak těm vědomostním. V případě zábavného pořadu Máme rádi Česko ale herečka Aňa Geislerová udělala výjimku. Spolu s Janem Hřebejkem, Janou Plodkovou, Erikou Stárkovou a Jankem Bartoškou změří znalosti o Česku už tento pátek. Znalostmi a pohotovostí překvapí soupeře i samu sebe.

Ještě než odletěla do Anglie, kde se věnuje výuce racků českému jazyku a také natáčení nového filmu, stihla herečka Aňa Geislerová zaválet během natáčení nového dílu zábavného pořadu Máme rádi Česko. A ačkoli se naše nejoceňovanější herečka nijak netají tím, že její nejvyšší dosažené vzdělání je základní, ve vědomostní soutěži televize Prima hravě strčí do kapsy i diplomované kolegy. „Je to zvláštní, ale můj mozek funguje tak, že ačkoli si myslím, že nevím nic, když je tlak, on se zapne, něco napoví – a ono to je dobře. Fakt,“ vysvětlila příčinu úspěchu v soutěži Geislerová, která v týmu Vojty Kotka toužila po výhře. „Já jsem dost soutěživý typ, to možná diváci poznají,“ svěřila se Aňa, která se během natáčení královsky bavila. „Máme rádi Česko jsem nikdy neviděla, ale mám ráda soutěže. Naposledy jsem, prosím pěkně, byla v nějaké soutěži v docela vysokém stupni těhotenství, a myslela jsem, že to bude faux pas, ale vyhrála jsem. Lepší je samozřejmě vyhrávat než prohrávat,“ směje se Aňa v reportáži pořadu SHOWTIME.

Jestli se jí podaří splnit sen kapitánovi Vojtovi Kotkovi a přivést jeho tým poprvé v této sezóně k výhře, uvidí diváci televize Prima už tento pátek ve 20.15 na Primě.

Máme rádi Česko sledujte každý pátek ve 20.15 na Primě!

Zdroj a foto: FTV Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *