Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Sanah měla v Polsku nejhranější skladbu roku 2020, teď zkouší štěstí i v Česku

Sanah je v současné době jednou z nejzajímavějších zpěvaček na polské hudební scéně a autorkou nejhranější skladby v polských rádiích za rok 2020. Předtím však prošla dlouhou cestou – od slibného debutu až po pozici nejúspěšnější polské zpěvačky v audio-video streamingu (Spotify, YouTube / Vevo).

Už její první singl Szampan dosáhl více než 50 milionů zhlédnutí na YouTube a další úspěšná skladba Melodia získala čtyřnásobnou platinu a 40-ti milionové zhlédnutí na YouTube za 9 měsíců. Obě písně, stejně jako následující No sory se dostaly na první místo v polském airplay charts.

Loňské debutové album Królowa dram (nyní již 2 x platinové) startovalo v čele žebříčku OLiS nejprodávanějších alb v Polsku. Poté, co se její poslechovost vyšvihla na 160 000 uživatelů na Spotify denně (510 000 streamů) ​​a 1 111 000 uživatelů měsíčně, zkouší mladá Polka štěstí i za hranicemi. Její aktuální remix Invisible Dress vyšel v Německu, Švýcarsku, Rakousku, Rumunsku, Řecku, Turecku, Bulharsku, Moldavsku a nyní zkouší štěstí v České republice.

Invisible Dress (Maro music x Skytech Remix)
Hudba: sanah, Thomas Martin Leithead-Docherty
Text: sanah
Produkce: Thomas Martin Leithead-Docherty
Mix: Thomas Martin Leithead-Docherty
Remix – produkce: Marek Walaszek, Mateusz Dziewulski Remix – mix a mastering: Marek Walaszek
ISRC: PLA282000126
(P) 2020 Magic Records

Foto: Archiv Zuzanny Ireny Jurczak, sanah

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *