Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Bohušovický PROTEIN si nově vychutnáte i v příchuti vanilka

Rodinka bohušovických tvarohů PROTEIN přivítala nového člena. Kromě jahody, borůvky a broskve s meruňkou si tak můžete nově pochutnat také na vanilkové variantě se sníženým obsahem cukru. Stejně jako její starší sourozenci, ukrývá i vanilka pod víčkem vysoký obsah bílkovin (14 g) a minimum tuku (0,1 g), což z ní dělá ideální svačinu nejen pro všechny milovníky zdravého životního stylu a sportu.

PROTEIN je odtučněný tvaroh s přídavkem bílkovin, který před dvěma lety uvedla na trh česká Bohušovická mlékárna. Jak samotný název napovídá, hlavním benefitem všech čtyř příchutí je vysoký obsah bílkovin v každém kelímku. Ty přispívají k růstu svalové hmoty, mají dlouhodobý sytící efekt a jsou nezbytnými pomocníky při hubnutí.

Nová vanilková příchuť nabízí všem sportovcům a milovníkům zdravého způsobu stravování další chutnou volbu, kterou si mohou bez výčitek dopřát v souladu se svým životním stylem. Kromě ní čítá řada těchto proteinových dobrot také borůvku se sníženým obsahem cukru, jahodu a broskev-meruňku.

K tvarohům PROTEIN připojila Bohušovická mlékárna navíc projekt Cílem je začít, který se snaží lidi motivovat ke zdravému životnímu stylu. Sledovat jej můžete na Instagramu (cilem_je_zacit) i na Facebooku (Cílem je začít).

PROTEIN Bohušovické mlékárny zakoupíte např. v obchodních sítích Tesco, Lidl a Globus. Doporučená maloobchodní cena činí 19,90 Kč.

Zdroj a foto: www.cilemjezacit.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *