Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Nastartujte se svěžími novinkami z pekařství PAUL!

Jaro už je konečně v plném proudu a na dveře klepou horké letní dny. V tomto období obvykle podvědomě přecházíme na lehčí stravu a místo klasických teplých jídel sáhneme raději třeba po lahodném salátu.

Samotná zelenina však náš žaludek příliš nezasytí, proto je ideální vybrat salát s dalšími ingrediencemi, které mají vyšší obsah bílkovin.  Díky nim nahradí takový salát i lehčí oběd nebo večeři a co víc, bude nám také chutnat. Nový Salát Caesar od francouzského pekařství PAUL je proto ideální volbou. V kombinaci s křehkým římským salátem skvěle vyniknou kousky šťavnatých kuřecích prsou, výrazný sýr Grana Padano a křupavé domácí krutony z francouzské bagety s olivovým olejem a voňavým kořením. Díky lahodné pečené slanince od Dolejších zachutná tato klasika mezi saláty i mužům. Nesmí samozřejmě chybět tradiční dresing s ančovičkami, bez kterého by Caesar nebyl Caesarem.

Skvělý salát plný čerstvých surovin je samozřejmě dobré zapít stejně svěžím nápojem.  Ideálním způsobem, jak zdravě doplnit příjem tekutin je například Citronová voda PAUL, kterou můžete spolu se salátem Caesar zakoupit ve výhodném menu. Neobsahuje žádné „prázdné kalorie“ ve formě přidaného cukru, žádné konzervanty ani barviva, pouze vodu a 100% citronovou šťávu, vylisovanou z čerstvých šťavnatých citronů ze Španělska, Itálie a Turecka.  Nastartujte svůj zdravý den v pekařství PAUL!

Vzhledem k aktuálním opatřením jsou některé pobočky pekařství PAUL uzavřeny – aktuální informace najdete na paul-cz.com

E-shop je stále v provozu: shop.paul-cz.com

Zdroj a foto: paul-cz.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *