Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Dominika Gottová připravuje vzpomínkové talk show na svého tatínka Karla Gotta. Napíše také pokračování své knihy

Nejstarší dcera Karla Gotta Dominika se rozhodla letos na podzim uspořádat v Česku vzpomínkového talk show na svého otce. Zájem o ně projevili pořadatelé z několika měst. Pokud epidemická situace dovolí, proběhnou v rámci druhého výročí od zpěvákovy smrti, které připadne na 1. října. 

“Oslovili mne organizátoři z Prahy, Plzně a Ostravy a s jejich nabídkou jsem souhlasila. Ráda na tatínka zavzpomínám přímo s jeho fanoušky a ráda jim také při té příležitosti podepíšu svou knihu,” řeka Dominika Gottové, podle které se bude pro uspořádání akcí hrát klíčovou roli aktuální situace v Česku. “Půjde o kulturní sály, se kterými jsou momentálně organizátoři v jednání. Vše upřesníme v průběhu léta,” dodala Gottová, která obnovuje svůj život ve finských Helsinkách a do Česka se bude kvůli pracovním projektům vracet.

Dominika Gottová s novinářem Lubošem Procházkou, se kterým napsala svou první knihu. Nyní budou pracovat na další.

“S vydavatelem jsme se domluvili na pokračování mé knihy Poslední roky s Karlem, ve které tentokrát půjdu více do hloubky osobnosti mého otce a rozeberu obsáhleji zážitky i klíčové situace, které jsem s ním prožila,” plánuje Gottová, která první knihu napsala s novinářem Lubošem Procházkou. “On se momentálně rozhoduje, zda mi autorsky pomůže i s druhou knihou. Pracoval s otcem 15 let a je adekvátním autorem,” doplnila.

Dominika Gottová se do Česka vrátila po 19 letech života ve Finsku krátce po smrti svého tatínka v roce 2019, kdy se rozhodla znovu žít v rodné zemi. Po roce a půl se ale do Helsinek vrací. Jejím manželem je stále finský hudebník Timo Tolkki. Ve Finsku nyní bude Gottová pracovat v rámci security agentury.

Foto: archiv Dominiky Gottové a Muže roku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *