Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

Nový náramek La Panthère de Cartier v podobě hypnotizující divoké šelmy

Chloubou kolekce La Panthère de Cartier je nový náramek s hlavou pantera, který svými harmonickými liniemi a pružností ztělesňuje podstatu této šelmy.

Exkluzivní šperk, který s vámi souzní jako vaše druhá kůže, je stejně přitažlivý jako všechny ikonické šperky Panthère de Cartier. Čisté linie a zásadní design opět ukazují umění jednoduchosti a velké preciznosti šperkařů domu Cartier. Oslnivý tvar náramku zakončený panteří hlavou s očima ze smaragdů nebo tsavoritů hrdě hledí do dálky.

FLEXIBILNÍ NÁRAMEK PRO NEJHBITĚJŠÍHO PANTERA
Náramek vyzývá k možnosti kumulovat více variant, buď v růžovém nebo ve žlutém zlatě s možností výběru v provedení čisté zlato či osazený brilianty. Osazení náramku je v podobě hlavy pantera, nebo hlava i ocas. Pružnost tohoto šperku je výsledkem řemeslného zpracování a speciálních slitin zlata. Cartier se soustředil jak na jeho mechanické, tak přirozené vlastnosti. Při výrobě náramku nebyly použité žádné vnitřní pružinky: výsledek při tvorbě designu pantera je spojení zlatnického umění, postupů a znalostí odborníků domu Cartier tzv. savoir-faire s řemeslnou zručností.

Tento náramek je velmi osobní a okamžitě se stává vaší srdeční záležitostí. Ještě více osobním se stane pokud zvolíte možnost   vygravírovaného vzkazu, iniciál nebo data na vnitřní straně náramku. Ikonickou červenou krabičku je možné také personalizovat zlatou ražbou iniciál či významného data na její přední straně.

Náramek La Panthère de Cartier, 18K žluté zlato nebo 18K růžové zlato, onyx, smaragdy, 313 briliantů v celkové hodnotě 2,33 karátů. Náramek La Panthère de Cartier, 18K žluté zlato nebo 18K růžové zlato, onyx, smaragdy, 184 briliantů v celkové hodnotě 1,52 karátů. Náramek La Panthère de Cartier, 18K žluté zlato nebo 18K růžové zlato, onyx, tsavorit.

Butik Cartier, Pařížská 2, Praha 1

Zdroj a foto: www.cartier.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *