Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Děti

Pampers sází na spojení se superhrdiny

Značka Pampers se spojila se společností Warner Bros a přináší jedinečnou edici Pampers Pants s obrázky superhrdinů jako je Batman, Superman nebo Wonderwoman. Originální kampaň startuje v dubnu a poběží do konce června.

Je to poprvé, co značka Pampers navázala spolupráci se známým producentem filmových děl společností Warner Bros. Společně vytvořili výjimečnou edici kalhotkových plenek, které zdobí kreslené postavičky superhrdinů Wonderwoman, Batmana a Supermana. Na zvláštní schopnosti a sílu hlavních hrdinů navazuje i kampaň oslavující jedinečnost každého miminka. „Máme velikou radost z této jedinečné edice Pampers Pants Superhero. Myslíme si totiž, že každé děťátko má super schopnosti a kalhotkové plenky se superhrdiny podtrhnou jejich super sílu a dodají jim potřebnou podporu,“ říká Denisa Žideková, brand manažerka značky Pampers pro český a slovenský trh.

Kampaň začíná v dubnu a bude spolupracovat se třemi pečlivě vybranými influencerkami, které mají doma malé hrdiny. Markéta Konvičková, Ejvi Freedom a Kateřina Pavlíček v kampani ukážou, že každý okamžik stojí za malou oslavu a zapamatování a že každé dítě i maminka disponují super schopnostmi, díky kterým každý den zvládají různé situace. Zapojit se mohou maminky prostřednictvím svých instagramů, kde mohou sdílet fotku s hashtagem #PampersSuperheroes a podpořit tak myšlenku, že každé dítě je superhrdina.

Od půlky dubna se mohou také zájemkyně prostřednictvím registrace na webu pampersklub.cz přihlásit do projektu a vyzkoušet Pampers Pants s motivy superhrdinů. Vybraných 80 maminek bude mít šanci otestovat plenky Pampers Pants a dát značce zpětnou vazbu.

Zdroj a foto: Pampers

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *