Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

Montblanc Sartorial představuje moderní pojetí kolekce klasických doplňků

Trendy přicházejí a odcházejí, ale některé designy ve zkoušce času obstojí. Kolekce Montblanc Sartorial spojuje nadčasový klasický design a výrazný styl současnosti neustále se vyvíjející kolekce pro ty, kteří chtějí zanechat stopu. Kolekce kožených doplňků Montblanc Sartorial je velmi moderní, ale zároveň reflektuje dědictví a rukopis značky Montblanc. Je určena pro všechny, kteří chtějí zaujmout.

Ústředním motivem kolekce je klíčové znovuobjevení ikony Montblanc v podobě písmena  “M“. To se v kolekci objevuje v podobě přední kapsy ve tvaru písmena M. Kromě důležitého velmi kvalitního krejčovského zpracování se kolekce Montblanc Sartorial Evolution vyznačuje i zcela novou funkčností. Kožené doplňky lze nosit a použít mnoha různými způsoby.

Kolekce Montblanc Sartorial provází byznysové nomády i kosmopolitní cestovatele všude. Zvládá s nimi dynamické dny i sofistikované večery, obchodní dobrodružství nebo čas odpočinku. Doplňky vyrobené v černé, tmavě modré nebo výrazné grafitové kůži zohledňují měnící se životní styl svých majitelů. Design ikonického tvaru M je naopak stálou konstantou celé kolekce.

  • Velké, střední nebo ultra tenké pouzdro na dokumenty – ideální společníci pro každodenní práci s přihrádkami na zip. Vždy dobrá volba pro uložení notebooků, tabletů  nebo dokumentů.
  • Velký, střední nebo malý batoh – pohodlný a praktický pro odvážné podnikatele či kreativce s přední kapsou ve tvaru M.
  • Tote bag –taška spojující neformální styl a klasickou eleganci.
  • Messenger, Envelope nebo Mini Envelope – odvážné doplňky pro dobrodruhy, kteří neustále hledají něco nového, neobvyklého a přitom chtějí zachovat nádech nadčasové elegance.
  • Desky, pouzdro na poznámkový blok a notebook, psaníčko či malé pouzdro – doplňky, které jsou ideálním a jednoduchým řešením pro nošení dokumentů, psacích potřeb i osobních věcí.
  • Peněženka, penál, pouzdro na vizitky, pouzdro na cestovní doklady a klíčenky – menší doplňky, které lze kombinovat s celou kolekcí Montblanc Sartorial.

Kolekce Montblanc Sartorial nadále přetváří dědictví značky Montblanc ve zcela moderním pojetí. Ambice a inovace jsou zde spojeny s trvalou udržitelností vynikajícího designu.

Montblanc Sartorial Collection je k dispozici od dubna 2021 v buticích Montblanc po celém světě a online.

Zdroj a foto: www.montblanc.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *