Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Rodinná farma LUKA spouští e-shop pro rakytníkové speciality: Zdravyrakytnik.cz

Není úplně běžné, aby si výrobce sám pěstoval plodiny pro svůj sortiment. Rodinná farma Luka z Vysočiny to tak dělá. Má proto nad kvalitou a kondicí rakytníku dokonalou kontrolu. Nyní jsou dobroty z tohoto superovoce dostupné také mnohem širšímu množství zákazníků prostřednictvím internetového obchodu zdravyrakytnik.cz. Spuštěn byl v dubnu.

Zákazníkům nabízí dokonalý rakytníkový zážitek
Internetový obchod zdravyrakytnik.cz je sestavený tak, aby návštěvníka navedl co nejrychleji k produktům a dal mu tipy, jak své oblíbené lahůdky využívat i méně tradiční cestou. „V každé produktové kartě najdete seznam zajímavostí, díky nimž vám naše rakytníkové produkty zpestří všední i sváteční dny, stolování i nápoje,“ uvádí Ing. Alena Nováková, předsedkyně představenstva farmy LUKA, a.s.

Do světa rakytníku vás zavede atraktivní a přehledný design. Proniknete do detailů jeho pěstování
a využití. Objevíte vzrušující svět zdraví prospěšných látek, díky nimž se plody tohoto vytrvalého keře právem řadí mezi superpotraviny.

Samozřejmostí jsou informace o tom, jak produkty vznikají. „Přáli jsme si na e-shopu vystupovat vůči veřejnosti otevřeně. Informací kolem nás je mnoho. Ne vždy jsou interpretovány ve správných souvislostech. To však není náš případ, cílíme na nejlepší možnou kvalitu, v níž hraje prim maximální obsah rakytníku. Naši odběratelé z Vysočiny to vědí, ale rádi bychom tuto informaci dostali také mezi všechny fandy tohoto oranžového ovoce,“ upřesňuje Ing. Alena Nováková. LUKA patří k farmám s nejdelší tradicí pěstování rakytníku u nás. Příběh, jak se tato plodina ocitla na Vysočině, na e-shopu zdravyrakytnik.cz také naleznete.

Web je responzivní. Rychle a precizně funguje na mobilních telefonech a dalších chytrých zařízeních. Tím šetří čas. Rakytníková inspirace je dostupná prakticky kdekoli. Nákup je jednoduchý. Zákazník se nemusí registrovat.

Vizuály, které nás vrací ke kráse přírody
Při přípravě e-shopu se design a barevné zpracování odvíjelo především od loga. To pomocí tří barev – oranžové, zelené a hnědé – znázorňuje všechny tváře rakytníku. Je to odolný keř s hladkou kůrou, úzkými listy a zářivými peckovičkami. Všechny tyto části jsou v praxi využitelné pro lidské zdraví. Dokládá to například sypaný čaj, který je směsí sušených plodů, peciček, lístků i drobných kousků větévek. „Byli bychom rádi, aby zákazníka návštěva e-shopu dobře naladila už při prvním pohledu. Aby se sem rád vracel pro produkty, informace, ale také pro pohodu, kterou jsme mu tímto prostřednictvím chtěli nabídnout,“ dodává Ing. Alena Nováková.

Také bezové osvěžení
Internetový obchod potěší také milovníky bezového sirupu. „Bezový sirup už patří mezi naše stálice, získal si velkou oblibu, je to tradiční základ nápojů v letním období. Květy sbíráme na našich pozemcích, máme tedy jistotu, že jsou čerstvé, nejsou chemicky ošetřené a během macerování uvolní maximum ze svého aroma a chuti. Náš sirup je voňavý a osvěžující. Je ideální pro limonády,“ doplňuje Ing. Alena Nováková.

Bezpečná doprava
Produkty, které zájemci zakoupí na e-shopu zdravyrakytnik.cz, jsou baleny ve skle, materiálu, který je dobře recyklovatelný a nezatěžuje přírodu. Je třeba jej převážet opatrně, a s ohledem na to si farma za dopravce zvolila společnost TOP TRANS, s níž má letité a výborné zkušenosti. Při objednávkách nad 1200 Kč zákazníci automaticky získávají dopravu zdarma.

Foto: archiv farmy Luka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *