Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Bydlení

Dovolte si pomocníka: Nový Frosch do kuchyně

Přichází další účinný pomocník do vašich kuchyní. Nový Frosch odmašťovač do kuchyně Grep. Přírodní grepový odstraňovač mastnoty a nečistot doplňuje v kuchyních již oblíbený víceúčelový Frosch Čistič na kuchyně s přírodní sodou.

Oba výrobky se vzájemně výborně doplňují. Díky nim vám úklid kuchyně nedá takovou práci. Lze s nimi pracovat společně nebo použít každý samostatně. Pro momentální období spojené s očišťováním ducha, těla ale i domova se právě účinky grepu hodí. Vůně grepu je sladce příjemná, pronikavě vonící, ovocná a vzdáleně připomínající anýz. Má osvěžující účinky, působí antidepresivně a proti únavě. Je dobrým stimulantem při nervozitě a bolestech hlavy. Má antiseptické účinky, hodí se k dezinfekci a osvěžení vzduchu. O přednostech vůně grapefruitu vypovídá již jeho latinský název Citrus paradisi.

„V dnešní době, kdy jsou kuchyně našich domovů využívány více než kdy dříve, bych vám za značku Frosch velice ráda představila účinného pomocníka v podobě novinky Frosch odmašťovač do kuchyně Grep. Je určen všem, kteří mají rádi čistotu a svěží vůni. Moc bych si přála, aby vnesl do vaší domácnosti úlevu a skutečnou pomoc v rámci urychlení úklidu, díky jeho účinnosti a efektivitě,“ uvádí Veronika Horská, Brand manažerka společnosti Melitta ČR  s.r.o., distributora značky Frosch pro český a slovenský trh. „Značka Frosch sází na osvědčené ingredience, jako je soda, ocet nebo přírodní aktivní složky z ovoce, které jsou šetrné k našemu zdraví, přírodě a za jejich účinnost by daly ruku do ohně už naše babičky. Frosch odmašťovač do kuchyně Grep na bázi sody a výtažku z grapefruitů efektivně a rychle odstraňuje mastnotu a silné nánosy nečistot. Stejně jako Frosch Čistič na kuchyně s přírodní sodou je díky optimálnímu složení zcela bezpečný pro použití v blízkosti potravin. Grepový odmašťovač je navíc ideální pro čištění sporáků, trouby nebo grilu, ale i dalších omyvatelných povrchů nejen v kuchyni, “ dodává Veronika Horská.

Frosch odmašťovač do kuchyně Grep
Silný přírodní čistič a odmašťovač na bázi sody a výtažků z grapefruitu, který účinně a rychle odstraňuje mastnotu a odolné nečistoty v kuchyni a na téměř všech omyvatelných plochách v celé domácnosti. Odmašťovač a čistič v jednom snadno rozpouští mastnotu a likviduje i zapečené nánosy. Díky přírodnímu složení je bezpečný pro použití v blízkosti potravin. Je ideální pro čištění sporáku, grilu, mikrovlnné trouby, digestoře aj. Zanechává příjemnou svěží vůni grepu a citrusů. Láhev je vyrobena ze 100% recyklátu a po použití je znovu recyklovatelná. Produkt je veganský a neobsahuje mikroplasty. Cena výrobku je 94,90Kč.

Frosch Čistič na kuchyně s přírodní sodou
Praktický pomocník na bázi sody, který rychle a důkladně vyčistí i těžce odstranitelné nečistoty a zaschlou mastnotu v kuchyni a na dalších omyvatelných plochách v domácnosti. Jedná se o víceúčelový čistič, který efektivně rozpouští mastnotu, odstraňuje odolné skvrny, zapečené jídlo a zanechává příjemnou svěží vůni. Přírodní složení splňuje normy pro bezpečnost potravin, a je tak vhodný pro použití v blízkosti potravin např. pro čištění kuchyňské linky, lednice, sporáku či trouby. Láhev je vyrobena ze 100% recyklátu a po použití je znovu recyklovatelná. Produkt je veganský a neobsahuje mikroplasty. Čistič je oceněn certifikátem EU ECOLABEL. Cena výrobku je 81,90Kč.

Zdroj a foto: www.frosch-eko.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *