Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

TechnologieZe života

Blíží se Den matek. Vyberte pro svou maminku inovativní dárek se špičkovou technologií

Den matek je časem na oslavu žen, které nás přivedly na svět a vychovaly. Je to příležitost ukázat naši vděčnost například i prostřednictvím srdečného daru. Většina z nás vede rušný život, vyvažujeme kariéru a rodinu a naše maminky to mají mnohdy ještě komplikovanější. Proto je možná více než kdy předtím důležité najít si čas na péči o své zdraví, duševní pohodu a životní balanc. Takže se místo vyhazování peněz za obvyklé „klišé dárky“ podívejme po něčem, co nejen potěší, ale bude pro naše mámy užitečné ve všech aspektech života.

Ekosystém produktů „1+8+N“ společnosti Huawei je navržen tak, aby pomáhal uživatelům v jejich profesionálním i osobním životě. Maximalizuje jejich produktivitu a umožňuje dosahování cílů prostřednictvím špičkových technologických inovací. Základem je mobilní telefon. Ten označuje právě číslovka 1. Číslo osm pak ale zahrnuje další produkty, které do propojeného ekosystému patří: chytré hodinky, počítače, tablety, sluchátka atd. Pod písmenem N se pak skrývají způsoby využití zmíněných výrobků: mobilní kancelář, chytrá domácnost, sport, zdravý životní styl, chytré vybavení na cesty atd. Jak by právě toto mohlo fungovat pro vaši mámu? Stačí se podívat na její běžný den a je to zřejmé.

Pomozte dosáhnout lepší kondice s hodinkami Huawei
Nejprve uvažujme o zdraví a kondici. Lidé po celém světě nyní myslí na zdraví své a svých blízkých více než kdykoli předtím. Stále větší počet lidí se také obrací k inteligentním elektronickým zařízením, aby jim pomohla lépe zvládat cvičení. Pokud tedy vaše maminka ráda začíná den procházkou po parku, jejím dokonalým společníkem by mohly být cenově dostupné a funkcemi nabité inteligentní hodinky HUAWEI WATCH FIT. Hodinky přicházejí s vestavěnou podporou pro neuvěřitelných 96 různých režimů cvičení. S vysokou přesností také dokážou v reálném čase změřit údaje o cvičení v celkem 11 profesionálních sportovních režimech, včetně běhu, plavání a jízdy na kole.

Než vaše maminka vyrazí, může pomocí aplikace HUAWEI Health v kombinaci s hodinkami zkontrolovat své zdravotní údaje. WATCH FIT monitorují kvalitu spánku, míru stresu, sledují menstruační cyklus a kontinuálně měří hodnotu okysličení krve SpO2. HUAWEI WATCH FIT jsou nyní k dispozici i v nové elegantní edici s leštěným rámečkem z nerezové oceli v klasickém černém a bílém provedení s označením WATCH FIT Elegant.

Huawei nabízí širokou škálu nositelných zařízení od sluchátek po chytré hodinky a náramky tak, aby vyhověl všem zákazníkům, a tedy samozřejmě i různě zaměstnaným matkám s různými zájmy. Proč tedy nespárovat chytré hodinky s některými oceněnými sluchátky Huawei?

Sluchátka HUAWEI FreeLace Pro se mohou pochlubit nejen vynikající kvalitou zvuku a špičkovou technologií ANC pro potlačení hluku okolí, ale jsou také speciálně navržena tak, aby doprovázela uživatele při ranním tréninku. Díky ergonomickému pásku na krk, který drží sluchátka bezpečně na místě, a režimu Awareness, který naopak zvuky a zejména hlasy z okolí aktivně propouští do ucha uživatele, si můžete být jisti, že vaše maminka zůstane v bezpečí i při poslechu hudby a bude si každý trénink užívat naplno.

Na produktivitu s ekosystémem Huawei
Nyní, když stále více z nás pracuje z domova, vypadá náš „nový běžný den“ zcela jinak než v minulosti. Je tedy čas investovat do technologie, kterou vaše matka potřebuje, aby ji podporovala, ať už její kancelář v tuto chvíli vypadá jakkoli.

Strategie „1+8+N“ se týká systému chytrých zařízení, od smartphonů v centru systému, přes PC, nositelná zařízení, audio a tablety, až po neomezený počet dalších inteligentních zařízení IoT.

Například tablet HUAWEI MatePad přichází s vestavěnou funkcí Huawei Share. Jediným klepnutím tak může vaše maminka z telefonu Huawei přenést fotografie na větší obrazovku tabletu. Stejně tak lze přenášet a upravovat i další soubory a data. Představte si to, vaše máma má jedno okno na tabletu otevřené pro konferenční hovory, další pro poznámky a referenční materiály a třetí pro diskusi s kolegy. A to je jen jedna z možností, jak ekosystém Huawei využít a usnadnit si multitasking.

Nejdůležitější je relax
Ekosystém Huawei však není jen o produktivitě. Pokud měla vaše matka v práci rušný den a udržovala se v kondici, potřebuje samozřejmě i čas na odpočinek. Koneckonců, kdo nechce trochu volna stráveného sám se sebou nebo se svou rodinou? Inteligentní zařízení Huawei rozhodně mají v tomto ohledu co nabídnout.

Dokonalým příkladem je HUAWEI MatePad s velkým 10,4palcovým 2K FullView displejem, v tenkém, lehce přenosném a stylovém provedení. Detailní a vysoce kvalitní displej je ideální pro společné sledování filmů a televizních pořadů, ať jste kdekoli. Tablet je samozřejmě vybaven stereofonním systémem Histen 6.1 3D a výkonným čtyřkanálovým zvukovým systémem poskytujícím pohlcující kvalitu zvuku.

Pokud vaše maminka upřednostňuje sledování sama, nebo, stejně jako mnozí z nás, má odlišný vkus v oblasti zábavy, darujte jí sluchátka HUAWEI FreeBuds Studio, aby mohla nerušeně sledovat svůj vlastní výběr filmů a seriálů. Nová sluchátka společnosti Huawei jsou pohodlná a výkonná a mají tři různé vestavěné režimy ANC, které přizpůsobují úroveň potlačení hluku v okolí.

Všechny zmíněné výrobky si budete moci pořídit v rámci Huawei Live Streamu ke Dni matek ve středu 5. 5. 2021 od 18:00 na Facebooku Huawei. Buďte si jisti, že zboží, které za výhodné ceny při sledování show objednáte, vám společnost doručí ještě před samotným svátkem tak, abyste ho mohli mamince v klidu předat.

Zdroj a foto: https://consumer.huawei.com/cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *