Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Cestování

Leťte z Prahy v květnu přibližně do 35 destinací, obnovují se další přímé linky

Během května nabídne pražské letiště přímé letecké spojení do přibližně 35 destinací, včetně charterových letů. Půjde o linky do klíčových evropských měst (např. Amsterdam, Frankfurt, Paříž a další), ale také oblíbených dovolenkových destinací (Hurghada, Madeira, Kanárské ostrovy, aj.), nebo dálkové linky do velkých hubů na Blízkém východě (Dubaj a Dauhá). Celá řada leteckých spojení po Evropě se do Prahy začátkem května po pauze vrátí.

Konkrétně půjde například o linky letecké společnosti Smartwings do chorvatského Splitu či na ostrov Lanzarote. Obnoví se také lety Českých aerolinií do Amsterdamu a na Island na letiště Keflavík. Přímé lety z Prahy opět spustí i letecká společnost airBaltic, která bude do lotyšské Rigy létat nejprve jednou týdně a počet letů plánuje postupně navyšovat. Cestující také mohou znovu využít pravidelnou linku společnosti Vueling do Barcelony nebo letět do Malagy na palubě společnosti Ryanair.

Kompletní přehled přímých leteckých spojení z Prahy naleznete zde: www.zazitkyuzcekaji.cz.

Doporučujeme všem cestujícím, kteří mají aktuálně naplánovaný let, aby si vždy před cestou zjistili všechny aktuálně platné podmínky pro cestování, a vyhnuli se tak případným komplikacím při odbavení nebo při hraniční kontrole.

Foto: Letiště Praha

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *