Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zdraví

Povolený „doping“: Vitaminy s klíčem Joalis

Naše tělo vitaminy a minerály potřebuje, o tom není pochyb. Ideální je získávat je přirozenou cestou, z pestré stravy s dostatkem ovoce a zeleniny. Pokud si nejsme jistí dostatečným přísunem vitaminů či procházíme náročným obdobím, je ideální sáhnout po takových doplňcích stravy, které tělu umožní maximální vstřebatelnost vitaminů i dalších stopových prvků. Přesně takové je i trio sirupových vitaminů s klíčem Joalis – Minemax®, Vitatone® a Vitavite®. Ty nejen obsahují celou řadu pro tělo prospěšných látek, ale také onen „klíč“, který zajistí jejich řádné vstřebání. Jinak se také může stát, že tělo vitaminy bez užitku vyloučí. 

Vitaminy a minerály jsou pro život nezbytné! Vitaminy působí jako katalyzátory (spouštěče a urychlovače) biochemických reakcí, podílejí se na metabolismu a jsou velmi důležité také pro imunitu a nervový systém. Lidský organismus nedokáže většinu vitaminů vyrobit a musí je přijmout prostřednictvím stravy. Minerály a stopové prvky jsou důležité pro stavbu tkání a růst, vedení nervových vzruchů, metabolismus a imunitu. Jejich nedostatek se projevuje celou řadou problémů – od imunitních až po nervové, může dojít i k pohybovým problémům.

Otázkou však není jen jak vitaminy do těla přirozeně dostat, ale také jak zajistit jejich vstřebatelnost. Jen s ní jsou vitaminy a minerály pro tělo prospěšné. Vyzkoušejte vitaminové komplexy Joalis, které kromě prospěšných látek obsahují také informační složku, která zvyšuje vstřebatelnost vitaminů a minerálů.

Joalis Minemax® – vitaminový sirup s celou řadou vitaminů přispívá také ke správnému vstřebávání a využití v těle. Obsahuje vitamin C, který patří mezi silné antioxidanty a chrání náš organismus před negativním vlivem škodlivých volných radikálů z okolního prostředí. Přispívá též ke tvorbě kolagenu a lepší psychické kondici. V Minemaxu® dále najdeme vápník (podpora zdraví kostí, kloubů, zubů), hořčík – cenný prvek pro správnou funkci nervového systému, meď chránící tkáně před poškozením, jód, který je nezbytný pro udržení normální funkce štítné žlázy, selen (antioxidant, ochrana buněk) a chrom. Joalis Minemax® je k dostání na e-shopu Joalis (www.joalis.cz) za cenu 414 Kč.

 

Joalis Vitatone®– sirupový komplex obsahuje celý koktejl vitaminů a navíc přispívá k jejich správnému vstřebávání a využití v těle. Obsahuje například vitamin A vhodný pro zrak, vitamin B2 prospěšný pro dobrý stav pokožky, správnou funkci srdce a dalších orgánů, vitamin B3 (niacin) zajišťující uvolňování energie z potravy, vitamin B5 – nutný pomocník při metabolismu sacharidů, lipidů a při syntéze životně důležitých látek. Ve Vitatonu® dále najdeme vitamin C, antioxidant chránící před volnými radikály, vitamin D podporující stavbu kostry a regulující výměnu vápníku v kostech. Dalšími prospěšnými prvky jsou vitaminy E, H, K či karnitin a PABA (kyselina paraaminobenzoová). Joalis Vitatone® je k dostání na
e-shopu Joalis (
www.joalis.cz) za cenu 414 Kč.

 

Joalis Vitavite®sirup plný vitaminů a minerálů obsahuje navíc i informační složku, která pomáhá lepší vstřebatelnosti těchto cenných látek, má pozitivní vliv na eliminaci civilizačních chorob. Obsahuje například vitamin B1, důležitý při metabolismu sacharidů a aminokyselin, vitamin B6 – koenzym užitečný pro řadu metabolických přeměn v těle, vitamin B12, který podporuje správnou funkci krvetvorby, podílí se též na syntéze DNA a je nezbytný pro správnou funkci nervového systému. Ve Vitavitu® dále najdeme vitamin E, blahodárně působící na nervovou soustavu, přispívající k udržení optimální hladiny krevního tlaku (rozšiřuje též cévy), koenzym Q10, který je celkově nezbytný pro zdravé fungování organismu, ale také kyselinu listovou, která se podílí na vzniku řady aminokyselin a zastává i důležitou roli v procesu krvetvorby. Joalis Vitavite® je k dostání na e-shopu Joalis (www.joalis.cz) za cenu 414 Kč.

Víte že…

  • Narušený střevní mikrobiom výrazně snižuje vstřebatelnost vitaminů…
  • Pohybové ústrojí (svaly, šlachy, kosti, klouby) spotřebuje pro svou výstavbu/přestavbu velké množství minerálů a vitaminů…
  • Pravidelný pohyb zajišťuje regeneraci buněk pohybového aparátu a přispívá k využití a metabolismu minerálních látek…
  • Vitaminy je vhodné užívat v období zvýšeného stresu, akutního onemocnění, při větší fyzické i psychické zátěži, kdy spotřeba těchto stopových prvků stoupá. Při jejich doplňování pak nemusí organismus sahat do svých „zásob“/rezerv…
  •  Zdravá, pestrá a vyvážená strava s dostatkem zeleniny a ovoce je pro příjem vitaminů a minerálů velmi důležitá…

Zdroj a foto: www.joalis.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *