Soutěžte o kosmetické přípravky BioKap pro péči o barvené vlasy

Zvlášť při dopadu slunečních paprsků báječně vynikne zářivá barva vlasů. Pokud si ji chcete užívat co nejdéle, je pro péči o ně vhodné zvolit přípravky, které dokážou vyživit vlasy, zachovat žádaný odstín a ideálně také hýčkat pokožku hlavy. Tyto nároky splňují přípravky značky BioKap, které sází na sílu darů přírody od arganového oleje po esenciální oleje z eukalyptu a rozmarýnu. Balíček obsahující BioKap Nutricolor Obnovující šampon a kondicionér na barvené vlasy získají 3 výherci této soutěže. 

Značka BioKap vyrábí barvy na vlasy, a tak složení pečující kosmetiky zvolila tak, aby podpořilo jak krásný vzhled vlasů, tak dlouhotrvající odstín i přírodní lesk. O hydrataci vlasů se postará arganový olej, který spolu s esenciálním olejem z eukalyptu blahodárně působí i na pokožku hlavy.

BioKap Nutricolor Obnovující šampon bohatě pění a pomůže vám vlasy jemně, ale účinně očistit. BioKap Nutricolor Kondicionér na barvené vlasy, který kromě zmíněných látek obsahuje také rýžový protein, usnadní rozčesávání. Vlasy zanechá příjemně hebké, a přitom zachová jejich bohatý objem.

Šampon se hodí pro každodenní užití a také pro všechny typy vlasů. Kondicionér můžete příležitostně použít i jako zábal, který necháte na umytých vlasech působit o něco déle, než jsou běžně doporučované dvě minuty.

Chcete-li se do soutěže o přípravky pro péči o barvené vlasy zapojit, pošlete nám správnou odpověď na soutěžní otázku. Soutěžíme o tři balíčky v hodnotě 598,- Kč.

Soutěžní otázka: BIOKAP Nutricolor Obnovující šampón obsahuje stejně jako kondicionér z této řady také výtažky z?:
a) vrby
b) vřesu
c) vína

Správnou odpověď a podrobnější informace o přípravku najdete ZDE.

Šampon, kondicionér, ale i další produkty značky BioKap, tedy barvy na vlasy a spreje na odrosty, pořídíte na e-shopu www.liftea.cz. Najdete zde i článek, ve kterém se uživatelka podělila o svou zkušenost s touto vlasovou kosmetikou.

Správnou odpověď zasílejte na mail: soutez@tojesenzace.cz do 16.5.2021. Vyhrává 200., 300. a 400. odpověď. Do předmětu uveďte: BioKap. Výherce informujeme emailem. Nezapomeňte uvést celé jméno a adresu, kam by měla být případná výhra zaslána. Přejeme hodně štěstí! Řídíme se GDPR a s Vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem. Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.

Zdroj a foto: www.liftea.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.