Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Cestování

„Jsme zpět, Visto!“ Návštěvníci znovu vyrážejí za nejlepší rodinnou dovolenou v Česku

Wellness hotel Vista konečně znovu ožívá smíchem a cupitáním dětských nožek. Po vynucené pauze se rodiny opět vrací za společnými chvílemi zábavy a odpočinku uprostřed podmanivé horské krajiny Dolní Moravy. A vybírat mohou malí i velcí hosté z tak nabitého programu, že jediný týden pobytu nebude stačit.

Místo, kde se děti zabaví, dospělí si odpočinou a rodiny si společně vytvoří zážitky na celý život, tím je známý čtyřhvězdičkový hotel Vista a celá Dolní Morava. Na děti se už těší zkušení animátoři, kteří chystají každodenní program uvnitř i venku. Pod jejich vedením si děti vyzkouší výrobu domácího másla či bylinkové limonády, s vílou Mateřídouškou projdou bylinkovou zahrádku a seznámí se s životem horských včelek. Čeká je též tvoření z vosku nebo cesta za pokladem do jeskyně horského ducha Stamichmanna. Zabaví se malí průzkumníci, ale také odrostlejší děti. Pro teenagery je ve Vistě na programu jóga, graffiti, florbal či vodní pólo.

Zatímco děti řádí při hraní a zábavném poznávání, rodiče mohou nechat rozplynout své starosti při wellness. Masáže, saunové rituály, pára nebo bazén vzpruží unavenou mysl a tělo. A pro malé návštěvníky jsou připravené speciální wellness rituály dětem na míru. Od čokoládového pokušení, přes bublinkový sen, až po jemnou olejovou masáž a mateřídouškovou koupel. Hýčkání si hosté hotelu užívají bez ohledu na věk.

Zážitky uvnitř i venku
Až se dostatečně nabijete energií, stačí udělat pár kroků ven hotelu a ocitnete se u bran dětského ráje. Na všechny nadšené objevitele a dobrodruhy čeká Mamutíkův vodní a lesní zážitkový park s novým dětským lanáčkem, Pískový svět, dvoupatrový Obří mamut s nejdelší skluzavkou ve tvaru chobotu na světě, letní tubing, bobová dráha a také nejdelší horská dráha v Česku. Zábava na Dolní Moravě ale nekončí jen u hotelu. Stačí vyjet lanovkou o pár metrů výš a ocitnete se u dechberoucí Stezky v oblacích. Z ní pak můžete pozorovat místa, kam se vydat po cyklistických či turistických trasách, kde se projedete na půjčené horské koloběžce a užijete i piknik.

Vyberte si některý z pobytů ve Wellness hotelu Vista. Užijte si pohodlné ubytování, skvělou gastronomii a hory zážitků. Bezpečně a bez obav. Podrobnosti najdete na www.dolnimorava.cz.

Zdroj a foto: www.dolnimorava.cz       

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *