Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Užijte si kávu v porcelánu kdykoli a kdekoli s kolekcí To Go

Cestovní šálky na kávu dnes nejsou žádná novinka. Kolekci To Go od značky Villeroy & Boch by však žádný milovník kávy a fanoušek ekologie rozhodně neměl přehlédnout. Hrnečky jsou totiž nejenom praktické a šetrné k přírodě, jsou však navíc vyrobené z dvouplášťového porcelánu. Stačí tak sundat víčko a užijete si kávu jako z kavárny kdykoli a kdekoli.

Do hrnků To Go se vejde espresso i latte. Vybírat si můžete z dvou velikostí a několika elegantních designů. Porcelánové šálky si můžete pořídit s mramorovým vzorem, kresbou sukulentu, pastelově růžový či zelený nebo stylově černý, který se hodí ke každé příležitosti. Díky praktickému víčku se silikonem nepřijde ani kapka kávy na zmar.

Vyměňte plast za porcelán s kolekcí To Go! Prohlédněte si hrnky v prodejně Villeroy & Boch sídlící ve 3. patře obchodního domu Kotva na náměstí Republiky v Praze nebo v e-shopu na www.luxurytable.cz.

Zdroj a foto: www.luxurytable.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *