Užijte si léto a dejte definitivní sbohem infekcím v intimních partiích

Když vám při představě mokrých plavek, koupališť, wellness či sexu běhá mráz po zádech, zřejmě patříte mezi 75 % žen, které pravidelně svádějí boj s kvasinkovými infekcemi. Zatočte s nimi jednou provždy a užijte si bezstarostné léto bez zbytečných „holčičích“ potíží.

Představte si, že nemusíte nervózně hledat šatnu či kabinku na převlečení mokrého spodního dílu plavek. Představte si, že nemusíte studovat miniaturní štítky na kalhotkách a pátrat po tom, zda jsou z kvalitního nebo přírodního materiálu. Představte si, že si můžete obléknout sexy obtažené džíny, aniž byste si to následně odpykaly několikadenním utrpením v intimních partiích. A představte si, že sex nebude opředen strachem z možných potíží a zmizí strach z prvotních příznaků nesmírně otravné kvasinkové infekce. Ta je z medicínského hlediska považována za normální v případě, že se neopakuje častěji než dvakrát ročně.

Ruku na srdce, nebylo by lepší ji nemít vůbec, nebo ještě lépe, dát jí definitivní sbohem? Už při prvních příznacích sáhněte po přírodním a bezpečném řešení.

Rovnováha na prvním místě
Ženy mají jistou technickou nevýhodu – anatomicky je jejich tělo koncipováno tak, že jsou konečník, močová trubice a pochva velmi blízko u sebe. To je fakt, se kterým se nedá nic udělat. Každé ze tří ústí je osídleno přirozenými bakteriemi, které mají svou funkci. Pokud jsou v rovnováze, je vše v pořádku. K jejich promíchání a následnému přemnožení však může dojít velmi jednoduše.

Oproti zdravé sliznici, která je schopna obrany, ta suchá, oslabená, anebo poraněná je náchylnější na přemnožení bakterií vedoucími až k zánětu. Objevte řadu spolehlivých, účinných a přírodních produktů Gyntima.

Pozor na hormony, výkyvy teplot nebo nevhodné materiály
Častou příčinou vzniku kvasinkové infekce je hormonální nerovnováha. Ženy v klimakteriu, během kojení, v těhotenství či při užívání hormonální antikoncepce nebo jiné léčby na hormonální bázi, velmi často zažívají diskomfort, který je důsledkem nedostatečné schopnosti sliznic produkovat přirozený sekret a plnit tak svou obrannou funkci. K totožné situaci dochází i při oslabené imunitě a užívání antibiotik.

Ženským intimním partiím s narušenou ochrannou bariérou neprospívá teplo, vlhko ani nedostatečný přísun kyslíku. Mechanické dráždění „tam dole“ v podobě spodního prádla z umělých materiálů, příliš těsných kalhot nebo sexu vede k infekcím a vzniku problémů podobně jako špatný životní styl. Jednoduché cukry jsou ideálním „palivem“ pro množení kvasinek a příliš mnoho stresu ve spojitosti s nedostatkem pohybu na čerstvém vzduchu s jistotou imunitě intimních partií neprospívá.

Vyberte si z nejširší nabídky 12 produktů Gyntima podle švýcarské receptury společnosti Herb-Pharma AG.

Příliš mnoho příčin? Mají řešení!
Čím více času na množení kvasinky dostanou, tím lépe ho využijí, což v překladu znamená, že je třeba zasáhnout již při prvních příznacích blížící se infekce.

Příroda má většinou nejlepší recept, jak si s problémy poradit, proto jsou ideální volbou produkty s čistě přírodním složením. V případě, že se u vás kvasinková infekce hlásí o slovo, vhodným řešením jsou čípky Gyntima na posílení imunity a rovnováhy v intimních partiích, které lze využít jako účinnou prevenci problémů „tam dole“. Podobně jako intimní mycí gely nebo pěny. Díky tomu se můžete těšit na léto bez nepříjemných pocitů.

Zdroj a foto:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.