Tři odstíny šedi

Future je budoucnost a budoucnost je nezastavitelná. Proto by bylo s podivem, kdyby se právě design interiérových dveří VEKRA FUTURE zabrzdil… Právě teď na řadu přichází nové povrchy dveřních křídel. Tři odstíny šedi! Šedá je barva všestranně kombinovatelná a možnost volby hned ze tří novinkových odstínů její všestrannost násobí. K tomu všemu na dveřích perfektně doplní i právě vzrůstající trend černého dveřního kování!

Pavel Hajný, vedoucí divize interiérových dveří VEKRA, popisuje novinkové odstíny takto: „Grafitově šedá je velmi hluboká a decentní, hedvábně šedá interiér znatelně prosvětlí a samozřejmě odstín dusty, který stojí na půli cesty, je tu i pro ty, co se nemohou rozhodnout. Tyto šedé laminátové povrchy navíc jen tak něco nepoškrábe. O dveře se tak netřeba obávat ani v bytě s dětmi nebo se čtyřnohými domácími mazlíčky.“

Pochopitelně ve stejných odstínech jsou také praktické ABS hrany dveří, kterými jsou dveře VEKRA FUTURE proslulé. Díky unikátní laserové technologii aplikace ABS hran nevznikají žádné spáry, a úplně tak odpadají problémy, k nimž v běžně lepených spárách dochází. Celé dveřní křídlo je tak vysoce odolné a navíc nese jediný odstín, který je v případě těchto nových šedých skutečně elegantní a naprosto moderní.

Zdroj a foto: www.vekra.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.