Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Cestování

RegioJet a Respilon zahájily spolupráci. Špičkové respirátory chrání palubní personál a za zvýhodněné ceny jsou dostupné také zákazníkům

Dvě přední české firmy – vlakový dopravce RegioJet a výrobce ochranných pomůcek a respirátorů – společnost Respilon – zahájily spolupráci s cílem dále před letní sezónou posílit bezpečné cestování vlaky RegioJet.

„Každý týden nám přibývá více než 20 % nových cestujících. Vracejí se děti do škol, roste zájem o volnočasové cestování na výlety. Předpokládáme, že už v červnu se bude počet cestujících v našich spojích pohybovat na úrovni 80 % předcovidového stavu,“ říká Ivana Sachsová, ředitelka vlakové a autobusové dopravy RegioJet a dodává „Bezpečné a pohodlné cestování a maximální bezpečnost práce našich zaměstnanců zůstává spolu s nárůstem počtu cestujících naší prioritou. Proto jsme si jako dodavatele respirátorů vybrali společnost Respilon“.

Špičkovými samosterilizačními respirátory s membránou z nanovláken, která zachytí až 99,9 % virů a zničí je, jsou vybaveni všichni členové palubního personálu vlaků RegioJet.

„Při obsluze zákazníka tak maximálně chrání jak cestující, tak sebe. Navíc respirátor Respilon se lépe přizpůsobí tvaru obličeje, je lehčí a lépe se přes něj dýchá i hovoří, což je například s ohledem na náročnou – několik hodin trvající práci stevardů – výrazná přednost. Zároveň díky samosterilizační funkci jej není třeba nijak čistit. Je možné jej nosit opakovaně až 1 týden,“ říká Jana Zimová, výkonná ředitelka společnosti Respilon.

Exkluzivní nabídka respirátorů Respilon pro cestující vlaků RegioJet
Respirátory Respilon si v rámci exkluzivní nabídky – o 13 % levněji oproti běžné ceně na trhu – mohou zakoupit také cestující vlaků RegioJet. Nákup respirátorů je možný online nebo u stevardů během cesty vlakem – tedy osobně nebo přes jízdenkovou aplikaci RegioJet. Stačí si jen vybrat velikost a počet kusů. Sleva ve výši 13 % je již započítána v ceně.

Rakousko rozvolňuje cestování, vlaky RegioJet jezdí 4x denně v každém směru
Od dnešního dne, středy 19. května, Rakousko výrazně zjednodušuje podmínky pro cestování. Cestujícím stačí předložit buď negativní antigenní test nebo potvrzení o první dávce očkování (21 dnů po obdržení první dávky) nebo potvrzení o prodělání nemoci Covid 19 během posledních 6 měsíců. Turisté a cestující z ČR nejdou již do karantény.

RegioJet má v provozu plný rozsah 4 vlakových spojů na trase Praha – Brno – Vídeň v každém směru, jízdenky jsou již v prodeji také na celé léto. Od 13. 6. pak opět vyjedou vlaky RegioJet na celou trasu Praha – Brno – Vídeň – Budapešť. Od června a července RegioJet plánuje také spustit naplno provoz autobusových spojů na linkách Praha – Brno – Vídeň – Vídeň letiště, Bratislava – Vídeň a Vídeň – Budapešť. Rozsah spojení se bude vracet na předcovidovou úroveň.

Foto: archiv RegioJet

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *