Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityDětiZábava

Lollipopz a Kája s Bambuláčkem otevřely nové studio v Aquapalace Praha!

Dva současné dětské fenomény, oblíbená dívčí kapela Lollipopz a Kája s Bambuláčkem, už natáčejí svá dětská TV show v novém studiu v Aquapalace Praha. Ve čtvrtek ho slavnostně otevřely a pokřtily!

Moderní studio v útrobách nejoblíbenějšího tuzemského akvaparku nabízí jak Lollipopz, tak Káje s Bambuláčkem nové možnosti v přípravě jejich pořadů, které jsou aktuálně nejúspěšnějšími dětskými projekty u nás.

Lollipopz i Kája s Bambuláčkem na slavnostním odpoledni představily nejen svoje úspěchy a super chytlavé písničky, ale také plány do budoucna. Uvítaly současné rozvolňování, neboť aktuálně se chtějí se svými fanoušky vidět „naživo“. Proto chystají řadu koncertů a setkání s fanoušky, Kája s Bambuláčkem připravují vlastní divadelní show. „Nucenou pauzu v době karantény využily Lollipopz i Kája na to, aby se na živá vystoupení dobře připravily. Teď už jen vyběhnout na jeviště, na to se všichni neskutečně těší,“ říká za produkční společnost Kawaii Karel Andreas Stiebling.

První ochutnávka písniček včera rozhýbala a vyloudila úsměv na tvářích všech přítomných, včetně ředitelky Aquapalace Praha Vladany Horákové. „Děvčata, velmi vám děkuji za ten pozitivní náboj, který jste k nám přinesly. Je to totiž už 150 dní roku 2021, kdy naše prostory neslyšely žádný dětský smích. Věřím, že spolu s vámi zlomíme peklo té uzavírky, protože všichni napjatě čekáme, kdy budeme moci otevřít pro naše návštěvníky, abychom se mohli společně bavit. Jsem velmi ráda, že je Aquapalace Praha součástí těchto dvou oblíbených projektů, protože nám sluší. Těším se, až to tady společně rozjedeme,“ řekla.

Při finálních přípravách živých vystoupení ovšem Lollipopz ani Kája s Bambuláčkem nepoleví při plnění svých úspěšných webových kanálů. Právě v tom se jim nové studio v Aquapalace Praha stává pevným zázemím.

Dívčí kapela Lollipopz

  • Na YouTube mají přes 150 tisíc odběratelů svých pořadů
  • Celková sledovanost videí Lollipopz se vyšplhala na neuvěřitelných téměř 140 milionů zhlédnutí
  • Vyprodaly desítky koncertních sálů, včetně pražské Lucerny

Kája s Bambuláčkem

  • Unikátní projekt pro rodiny s nejmenšími dětmi, jediný svého druhu na českém YouTube
  • Jednotlivé písničky a díly jejich pořadů mají statisícové sledovanosti

Foto: archiv Lollipopz

Jeden myslel na “Lollipopz a Kája s Bambuláčkem otevřely nové studio v Aquapalace Praha!

  • Ahojky holky jste fakt skvělý tak AHOJ

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *