Návrhář Pavel Berky nafotil svou novou módní kolekci na soupeřce z MasterChef Česko!

Ač je Pavel Berky, bronzový účastník poslední řady MasterChef Česko stále velmi zaneprázdněný vařením a aktuálně hlavně přípravou své první kuchařky, našel si čas i na své původní povolání – módu. Tento týden se na svých sítích pochlubil novou kolekcí větrovek, které jsou dle slov jeho fanoušků jednoduše obyčejně neobyčejné.

“Poslední dva roky byl můj život jak na horské dráze a díky natáčení a následně i vysílání MasterChefa a dalším akcím jsem absolutně neměl čas na módu… Což mě velmi mrzelo a tak jsem si našel chvilku času a připravil novou kolekci nadčasových elegantně-sportovních větrovek. Cílem bylo, aby je mohl nosit člověk v každém věku, každé postavy ale i každého pohlaví,” shrnuje svou novou kolekci sám Pavel a je fakt, že větrovky opravdu skvěle odráží aktuální oblibu kombinování elegantní módy se sportovními prvky.

Jeho myšlenku potvrzují i fotografie, které ke své kolekci nafotil. Jako hlavní tvář kampaně si vybral svou kamarádku a soupeřku ze soutěže MasterChef Česko – Lucii Čižmárovou, která má s modelingem bohaté zkušenosti a na fotkách to je velmi znát. Vedle ní se v kampani objevil i sám Pavel společně s dalším módním návrhářem Janem Smejkalem a maminkou Pavlova přítele Matěje – orientální tanečnicí Danielou Pardusovou.

Je tak krásně vidět, že střih i barevnost větrovek opravdu lichotí komukoliv. Bundy jsou vyrobeny z lehké šusťákoviny, takže jsou krásně skladné. Na eleganci pak určitě přidá decentní rozparek na zadní straně, široký opasek a vysoký límec. Jedná se tak o všestranný módní kousek, kterým člověk bezesporu zaujme své okolí a je na každém jak větrovku zkombinuje.

Větrovky jsou k dispozici za cenu 3490,- Kč na eshopu Pavla: http://pavelberky.com/eshop/

Fotograf: Eva Koželoužková
Make up: Kateřina Krobová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.