Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Herbalife Nutrition uvádí na český trh produkt Microbiotic Max, více než miliarda důvodů cítit se skvěle!

Herbalife Nutrition představuje nový doplněk stravy Microbiotic Max, který obsahuje miliardy probiotik a inteligentních prebiotik. Je skvělým doplňkem k dosažení cílů v oblasti výživy. Microbiotic Max tvoří dvě miliardy živých probiotických bakterií, často označovaných jako „dobré bakterie“, kmenů Bifidobacterium lactis a Lactobacillus helveticus. Obsahuje také jedinečnou prebiotickou vlákninu Bimuno®.

Probiotika jako LactobacillusBifidobacterium mohou pomoci vyvážit množství a rozmanitost dobrých bakterií ve střevech[1], zatímco probiotika slouží jako krmivo pro dobré bakterie a zároveň snižují počet těch špatných[2].

Střeva jsou tvořena biliony živých bakterií[3], které pomáhají vykonávat životně důležité funkce včetně trávení a získávání živin z potravy[4], regulace imunitního systému[5] a dalších přínosů pro celkové zdraví a pohodu, a to včetně zdraví duševního[6].

„Důležitost příjmu probiotik a prebiotik se stává stále větší prioritou pro spotřebitele po celé Evropě. Živé bakterie a Bimuno® v produktu Microbiotic Max tvoří skvělou doplňkovou kombinací, která vychází z vědeckých poznatků a přináší mnoho zdravotních výhod,“ říká Andrea Bertocco, ředitelka pro vědecké záležitosti společnosti Herbalife Nutrition.

Produkt Microbiotic Max je dostupný v baleních po 20 sáčcích ve formě prášku, takže je možné ho mít neustále po ruce, ať už jste kdekoliv. Je bezlepkový a neobsahuje žádný přidaný cukr, sladidla, barviva ani konzervanty. Microbiotic Max má lahodnou vanilkovou příchuť. Obsah jedné dávky stačí smíchat se 100 ml vody. Užívá se před jídlem nebo k jídlu, případně je také možné ho přimíchat do již připraveného výživného nápoje Formula 1 od Herbalife Nutrition.

Produkt Microbiotic Max lze zakoupit pouze prostřednictvím Nezávislých Členů Herbalife Nutrition. Pro odběr nejnovějších informací o společnosti Herbalife Nutrition sledujte @HerbalifeNews. Doporučená cena: 1370 Kč

[1] Markowiak P, Śliżewska K. Nutrients. 2017;9(9); Li C, et al. J Dairy Sci. 2020 Jul;103(7):5816-5829
[2] Davani-Davari D. Foods. 2019 Mar 9;8(3):92.
[3] Sender R et al. PLoS Biol. 2016 Aug; 14(8): e1002533
[4] Boland M. J Sci Food Agric. 2016 May;96(7):2275-83.
[5] Yang W et al. Nat Commun. 2020 Sep 8;11(1):4457; Meijer K et al. Curr Opin Clin Nutr Metab Care. 2010 Nov;13(6):715-21; Zou, J et al. Cell Host Microbe 23, 41–53.e4.
[6] Tooley KL. Nutrients. 2020 Sep 30;12(10):3009.

O Herbalife Nutrition
Herbalife Nutrition je globální společnost, která mění životy lidí díky skvělým výživovým produktům
a osvědčeným podnikatelským příležitostem určeným pro Nezávislé Členy Herbalife Nutrition již od roku 1980. Společnost nabízí vysoce kvalitní, vědecky podložené produkty, jež se prodávají ve více než 90 zemích světa prostřednictvím Nezávislých Členů Herbalife Nutriton, kteří poskytují individuální služby, koučování a podpůrnou komunitu, která jejich zákazníky inspiruje k osvojení si zdravějšího a aktivnějšího životního stylu. Prostřednictvím celosvětové kampaně zaměřené na vymýcení hladu, se společnost Herbalife Nutrition rovněž  zavázala rozšířit výživu a vzdělávání do komunit po celém světě. Další informace najdete na stránce IAmHerbalifeNutrition.com.

Herbalife Nutrition také vyzývá investory, aby navštívili webové stránky společnosti pro vztahy s investory na adrese ir.herbalife.com, kde se publikují aktualizované a nové finanční a další informace.

O Nadaci Herbalife Nutrition
Herbalife Nutrition Foundation („HNF“) se věnuje zlepšování životů a komunit po celém světě. Se zaměřením na zpřístupnění výživy, vymýcení hladu a podporu ekonomických příležitostí spolupracuje HNF s předními lokálními a globálními organizacemi a zajišťuje výživu pro lidi i planetu, protože obě dvě společně vedou ke zdravějšímu světu. Další informace o HNF, stejně jako o tom, jak můžete podpořit důležitou práci nadace, najdete na stránce herbalifenutritionfoundation.org

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *