Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Ze života

Potřebujete prodat nebo přepravit jízdní kolo? Pošlete ho balíkem!

Je jaro a s příchodem teplého počasí vzrůstá zájem o cyklistiku. Jako každý rok se zvyšuje poptávka po zasílání jízdních kol ze servisů a prodejen přímo k zákazníkovi a naopak. Také vzhledem k pandemické situaci je pro zapálené cyklisty stále atraktivnější možnost dodání kola až domů. Jak na to? Naprosto jednoduše.

Prodat kolo nebo ho třeba poslat na chalupu můžete balíkem: Jaro je standardně obdobím, kdy lidé nakupují nebo přepravují jízdní kola. Tím, že ho můžou poslat balíkovou dopravou, šetří čas nebo třeba místo v autě,“ vysvětluje Miroslav Michalko, ředitel společnosti Zaslat.cz, internetového portálu a online vyhledávače dopravců, který každoročně pomůže zprostředkovat přepravu desítek kol.

Jak na to? Kolo lze poslat dvěma způsoby:

  1. Klasicky zabalené v krabici. To samozřejmě znamená, že bude nutné rozložit ho na jednotlivé části a vložit do kartonové krabice s výplní. Pak stačí objednat dopravu přes webový prohlížeč a počkat až balík vyzvedne kurýr.
  2. Přepravou Toptrans. V tomto případě nebude potřeba kolo rozkládat a balit do klasické krabice. Části, které by se mohly poškodit obalíme kartonem. Poté celé kolo obmotáme strečovou fólií. Řídítka důkladně pokryjeme bublinkovou fólií a následně přelepíme lepící páskou. Plátem kartonu přikryjeme rám kola a strečovou fólií upevníme zadní a přední odrazku. Folií zabezpečíme také úchyt řídítek. Sedlo umístíme do co nejnižší polohy a zabalíme do bublinkové fólie. Kartonem můžete také přikrýt zadní část kola a přehazovačky. Pak stačí už jen objednat přepravu a předat zásilku kurýrovi, který si pro ni přijede až k vám domů.

Zdroj a foto: Zaslat.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *