O Krásný ztráty Live je mimořádný zájem: Michal Prokop bude hostit Pražský výběr, Lauru a její tygry, Krausberry či Minus 123 minut

Pátý ročník festivalu Krásný ztráty Live se blíží. Již tradiční dvoudenní přehlídka plná žánrových i mezigeneračních setkání bude zahájena v pátek 13. srpna, kdy programový garant festivalu Michal Prokop oslaví pětasedmdesáté narozeniny. Na festivalu v zavedeném prostředí středočeského statku Všetice přivítá řadu svých hudebních přátel v čele s kapelou Pražský výběr a také pokřtí nové album Mohlo by to bejt nebe…, které vyšlo na samém konci května. První dvě vlny vstupenek se vyprodaly během pouhých tří týdnů od spuštění předprodeje. Od 9. června je k dispozici poslední, třetí vlna vstupenek.

Koncert Michala Prokopa a jeho kapely Framus Five v rámci festivalu Krásný ztráty Live bude výjimečný hned z několika důvodů. Skupina se představí v částečně inovovaném obsazení, v koncertním programu doplní známé hity písněmi z nového alba Mohlo by to bejt nebe…, z nichž některé zazní naživo vůbec poprvé, novinka zde bude pokřtěna a frontman oslaví půlkulaté životní jubileum. Kmotrem alba bude Jan Burian, který na festivalu také odehraje sólový koncert. Mimochodem Prokopovo album mezitím vstoupilo do žebříčku prodejnosti IFPI a to hned z prvního místa.

Z dalších účinkujících kromě již dříve ohlášeného Pražského výběru v tuto chvíli účast potvrdily další tři populární kapely, legenda přelomu 80. a 90. let Laura a její tygři, bluesrockoví veteráni Krausberry a nadžánroví matadoři Minus 123 minut. Další jména budou pořadatelé postupně v následujících týdnech oznamovat na sociálních sítích a prostřednictvím ostatních kanálů.

„Děkujeme všem, kteří se rychle rozhodli o účasti na akci, která se nakonec letos uskuteční. Přidáváme do prodeje nyní i vstupenky, které byly původně rezervovány pro prodej až v týdnu akce. Jedná se o jednodenní páteční, kde proběhne křest nového alba Michala Prokopa, i sobotní na program, který završí koncert Pražského výběru. K dispozici jsou také dvoudenní standardní, či doplněné o rezervaci místa v campu. Na recepci ve Všeticích lze pak pořídit vstupenky včetně ubytování v okolních hotelech či novinku v luxusních stanech s postelemi přímo na louce u statku. Těšíme se na letošní unikátní hudební setkání. “ říká David Gaydečka, jeden z producentů akce.

Potvrzený program festivalu, který se letos uskuteční, po dnech je k dnešku následující:

Pátek 13.8. Sobota 14.8.
Michal Prokop a Framus Five Pražský výběr
Krausberry Jan Burian
Minus 123 minut Colorful People
Laura a její tygři a další
a další  

Krásný ztráty Live už třetím rokem zůstávají na malebném statku ve středočeských Všeticích na Benešovsku. Členité prostředí umožňuje hudebníkům i návštěvníkům dostatečný komfort a až rodinné prostředí, které je pro tuto akci typické. Lokalita je v příjemné vzdálenosti od hlavního města, ve Všeticích se lze ale také ubytovat na nejrůznějších úrovních, od standardního kempu po exkluzivní možnosti přímo na statku a v jeho okolí.

Aktuální možnosti tohoto typu ubytování lze zjistit a objednat na e-mailové adrese recepce@vsetice.cz.

Po vyprodání prvních dvou vln předprodeje nyní přichází v sítích Ticketportal a GoOut na řadu vlna poslední, třetí. V aktuální vlně si lze nyní pořídit základní permanentku na oba dny, dále permanentku s ubytováním v kempu a jednodenní vstupenky na pátek či sobotu.

Zdroj a foto: www.krasnyztratyvsetice.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.