Soutěžte o poukazy Audioteky na audioknihy pro léto plné příběhů

SOUTĚŽ UKONČENA!!! Poukaz v hodnotě 500,- Kč z Audiotéky vyhrávají Josef K., Teplice; Mirka P., Hradec Králové; Pavel E.; Velké Hamry; Jaroslava K.; Zlín. Výhercům gratulujeme!

Prosluněné dny jsou tu a s nimi i blížící se čas letních dovolených. Přemýšlíte, čím si zpestřit výlety a dobrodružství v kruhu blízkých? Ať už zůstanete v Česku, nebo se vydáte za relaxem k moři, skvělým parťákem na cesty vám budou audioknihy. Díky Audiotece je můžete mít kdykoliv po ruce ve svém mobilu – a v rámci akce Červen měsíc audioknih dokonce za poloviční cenu. Pro čtyři výherce soutěže jsme připravili dárkové poukazy v hodnotě 500 Kč, s nimiž si vyberete ty pravé příběhy pro vás.

Na dlouhé cestě autem s rozdováděnými dětmi. Během letu do exotických krajů, když máte žaludek jako na vodě a potřebujete se rozptýlit něčím příjemným. Nebo při opalování na pláži s lahodným koktejlem v ruce. Přesně v takových chvílích oceníte příběhy Audioteky.

S dárkovým poukazem můžete vybírat ze světových i českých bestellerů v rámci akce Červen měsíc audioknih. Každý týden až do 30. června Audioteka nabídne stovku nových titulů s 50% slevou. Všechny jsou příslibem silného zážitku. Audioknihám totiž propůjčují hlasy špičkoví interpreti a známí herci jako Jiřina Bohdalová, Ivan Trojan nebo Otakar Brousek mladší.

Pohodlný poslech umožňuje aplikace Audioteka, která má řadu vylepšených funkcí. Například s podporou Apple Car a Android Auto si příběhy vychutnáte i za volantem auta. Abyste se předem ujistili, že vám konkrétní zpracování sedne, u všech děl najdete ukázku nebo až 50minutovou kapitolu k poslechu zdarma. Je tomu tak i u naší letní inspirace pro celou rodinu:

Tim Weaver: Hon na mrtvého
Před rokem bylo nalezeno tělo Alexe Townea. Před měsícem ho jeho matka viděla živého a zdravého na ulici. A před týdnem vyšetřovatel David Raker kývnul na to, že zmizelého vypátrá. Čím hlouběji ale do případu zabředá, tím palčivěji si uvědomuje, že v minulosti Alexe jsou pohřbena tajemství, která nikdy neměla spatřit světlo světa…Napínavým thrillerem provází hlas Igor Bareš.

Arto Paasilinna: Chraň nás Pánbůh před Finem
I Pánbůh někdy potřebuje dovolenou, aby si odpočinul nejen od ďábla a jeho zlotřilých intrik, ale také od nevděčného a neustále válčícího lidstva. Bůh se ale nemůže jen tak sebrat a někam odjet – musí za sebe najít náhradu. Jeho zástupcem se tak stane finský jeřábník Pirjeri Ryynänen, který záhy obrací nebeské pořádky vzhůru nohama. Skvělý humoristický román v interpretaci Otakara Brouska mladšího přináší nejen zábavu, ale i zamyšlení nad světem, kde dobro a zlo občas nabývají nečekaných podob.

Ernst Hans Gombrich, Stručné dějiny světa pro mladé čtenáře
Náš poslední tip si podmaní dětské posluchače i jejich rodiče. Audiokniha provádí historií od samotných počátků až do 20. století. Poutavě seznamuje s klíčovými historickými osobnostmi a událostmi, odhaluje perličky i zajímavé spojitosti mezi různými obdobími. Provádí hlas David Viktora.

SOUTĚŽ: Chcete-li se zapojit do soutěže o dárkový poukaz na příběhy Audioteky v hodnotě 500 Kč, zodpovězte správně naši otázku. Na cenu se mohou těšit 4 výherci.

Soutěžní otázka: Jaká je délka audioknihy Stručné dějiny světa pro mladé čtenáře?
a) 12 hodin a 5 minut
b) 10 hodin a 15 minut
c) 8 hodin a 10 minut

Odpověď najdete na: www.audioteka.cz

Správnou odpověď zasílejte na mail soutez@tojesenzace.cz do 27.6.2021. Do předmětu uveďte Audioteka – měsíc knih. Vyhrává 250., 350., 450. a 550. správná odpověď. Výherce budeme kontaktovat emailem a výhru mu následně zašleme. Řídíme se GDPR a s Vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem. Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.

Zdroj a foto: www.audioteka.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.