Soutěž o nejlepší pláž na světě Kiwi.com World Championship of Beaches zná své čtvrtfinalisty

Sarakiniko Beach (Řecko), Anse Cocos (Seychely), Maspalomas Dunes (Kanárské ostrovy), Emerald Cave (Thajsko) a Veligandu (Maledivy) – to jsou některé z nejkrásnějších pláží, které se na základě veřejného hlasování dostaly do čtvrtfinále prvního ročníku soutěže World Championship of Beaches pořádané společností Kiwi.com.

U této příležitosti se na pražské Smíchovské náplavce odehrál také umělecký pokus o ztvárnění symbolu soutěže, motivu pláže, a to za pomocí barevných písků. Úkolu se zhostil uznávaný umělec, známý také z talentové soutěže America’s Got Talent, Čech Alex Dowis, který během několika hodin písečný obraz vytvořil. Kolemjdoucí obdivovatelé si mohli umění nejen prohlédnout, ale také sami vyzkoušet.

Z 32 soutěžících pláží teď o přízeň veřejnosti bojuje na Instagram Stories Kiwi.com @kiwicom247 osm čtvrtfinalistů. V nejbližších dnech se tak utkají tyto přírodní klenoty:

  •       Veligandu Island Beach na Maledivách vs. Emerald Cave v Thajsku
  •       Praia da Azeda v Brazílii vs. Matana Beach, Kadavu na Fiji
  •       Sarakiniko Beach v Řecku vs. Maspalomas Dunes na Kanárských ostrovech (Španělsko)
  •       Los Roques Archipelago ve Venezuele vs. Anse Cocos na Seychelách

Soutěž Kiwi.com World Championship of Beaches probíhá v pěti kolech. První a druhé kolo se uskutečnilo 7. a 10. června, z nich postoupilo 8 vybraných pláží do čtvrtfinálového kola, které proběhne 14. června. Následovat bude semifinále 17. června a finálové kolo, které proběhne 20. června. Absolutní vítěz soutěže bude vyhlášen 21. června 2021.

Hlasování bude probíhat v uvedených termínech na instagramovém účtu kiwi.com (@kiwicom247) prostřednictvím příběhů neboli stories, kde se účastníci budou moci zapojit do volby o nejlepší pláž podle vlastních preferencí.

Zdroj a foto: Kiwi.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.