Jak zajistit čerstvou vodu vašim mazlíčkům i v aktuálním horku? Pomůže chytrá vodní fontána!

V takovém horku, které panuje tyto dny, je těžké zajistit svým chlupatým členům domácnosti čerstvou vodu. A nemusíte zrovna jezdit na víkend na chatu, stačí být celý den v práci. Jak na to? Pomůže chytrá vodní fontána.

Léto je tady a rovnou v plné parádě s tropickými teplotami. Možná si na jednu stranu říkáte, že konečně, na druhou ale řešíte, aby měl váš psí nebo kočičí miláček dostatek čerstvé vody po celý den nebo dokonce víkend. Jak si s tím poradit? Pomocí produktu chytré domácnosti, konkrétně díky vodní fontáně Tesla!

Chytrá fontána Tesla zajistí vašemu pejskovi či kočce neustálý přísun čerstvé a čisté vody, a to nejen v případě, že jste celý den v práci, ale třeba i když jedete na víkend pryč a musíte je nechat doma. Fontána funguje plně automaticky, ale pohodlně ji nastavíte i na dálku prostřednictvím přehledné mobilní aplikace, která je navíc v češtině.

Zásoba vody i na několik dní
Velká nádrž o objemu 2,5 litru zabezpečí mazlíčkům čistou vodu až na pět dní. A pokud máte pocit, že vaši chlupáči nedodržují v letních měsících pitný režim, postará se fontána i o tento problém. Voda v pohybu totiž zvířata baví a motivuje je k pití. Když voda začne docházet, upozorní vás na to mobilní aplikace.

Čistotu vody zajišťují filtry i UV sterilizace
Díky pryskyřici s aktivní výměnou iontů, aktivnímu uhlí a bavlněnému filtru zůstává voda vždy čerstvá a čistá. Filtrační systém dělá vodu měkkou, dokonce odstraňuje i zbytkový chlór a ionty těžkých kovů. Škodlivých bakterií zbaví vodu UV sterilizace. UV lampa, která je součástí Tesla fontány, zajistí, že je voda bezpečně čistá až po dobu tří dnů, takže si nemusíte dělat starosti s její výměnou. Více se o chytré fontáně Tesla dozvíte zde. Doporučená cena fontány je 1659 Kč.

O Tesle a chytré domácnosti
V roce 2020 rozšířila tradiční značka TESLA své portfolio o doplnila ho o novou řadu produktů konceptu chytré domácnosti. Jejím cílem je, aby se chytrá domácnost stala běžnou součástí domovů, ať už se jedná o byty, domy, nebo chaty. Tesla chce produkty chytré domácnosti zpřístupnit široké veřejnosti, a to jak fakticky, tak i z hlediska povědomí. V současné době funguje na českém trhu. Ve svém portfoliu se zaměřuje na kamerové systémy, chytré produkty pro domácí mazlíčky nebo produkty z kategorie péče o vzduch.

Zdroj a foto: teslasmart.com, viha.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.