Marek Ztracený přichází s novým letním hitem „Moje milá“!

Marek Ztracený představuje svůj nový letní singl „Moje milá“. V klipu o rodičovství, ale i hezkých gestech a překvapení se v hlavních rolích objeví populární herci Veronika Kubařová a Lukáš Langmajer.

„Píseň ‚Moje milá‘ je ze života a téma klipu je něco, co zažívají nebo časem zažijí nejspíš úplně všichni, a já nejsem výjimka. Je o tom, že někdy to rodičovství člověku může malinko přerůstat přes hlavu, ale stejně by nikdo z nás neměnil! Ale není jen o rodičovství. Je i o tom, že ve vztahu jsou někdy potřeba hezká gesta a překvapení. Tenhle příběh si vyžadoval mimořádně sympatický herecký pár, a tak jsem zkusil oslovit Veroniku Kubařovou a Lukáše Langmajera. K mé velké radosti souhlasili a celé natáčení bylo dobrodružství. Oba dva jsou strašně fajn lidi a na klipu je to znát. Možná to pár mužů či žen inspiruje,“ vysvětluje pozadí vzniku Marek.

Marek Ztracený je momentálně nejpopulárnějším zpěvákem a hitmakerem na domácí hudební scéně. Dokazuje to nejenom řada jeho velkých hitů znějících z rádií, ale hlavně největší hudební událost loňského roku v podobě dvou vyprodaných koncertů v O2 areně, kde vzniklo i úspěšné DVD Marek Ztracený v O2 areně 2020. Následovalo vyprodané a přesunuté turné RESTART 2021 po největších halách v České republice, na které věnoval dvacet tisíc lístků zdravotníkům, policistům, hasičům a dalším. Policii ČR Marek začal podporovat i aktivně a pro letošní rok se stal patronem Pomněnkového dne, který upozorňuje na problematiku ztracených osob v České republice.

Charismatický zpěvák a šumavský patriot nestagnuje ani po koncertní stránce. Na letošní léto připravil speciální sérii koncertů s názvem Tour de léto. Celkem dvacet vystoupení proběhne na zajímavých a výjimečných místech po celé republice, v blízkosti kulturních památek, v parcích anebo v krásné přírodě. Není divu, že už je na mnoha místech vyprodáno. Nejedná se totiž o obyčejné koncerty. Kromě Marka a jeho hudebních hostů se zde představí známí herci, sportovci, kuchaři a další zajímavé osobnosti. Program je doplněn o workshopy, hry, zóny pro děti či kavárny a další zajímavosti. Celé odpoledne Marek přichystal tak, aby se mohl opět potkat s celou svou Ztracenou rodinou a ostatními fanoušky.

„Myšlenka těchto koncertů je dát fanouškům něco navíc. Něco, co běžně nezažijí, a hlavně jde o to, užít si léto. Říkal jsem si, že ta omezení počtu návštěvníků nějak využijeme, a uvědomil si, že když nemůže být na koncertě tolik lidí, tak o to víc se jim můžeme věnovat. Budeme mezi nimi celé odpoledne a je to docela výzva. Taky jsem si uvědomil, že když jsem začínal kariéru, hrál jsem pro patnáctileté holky, které se mnou ale příjemně stárnou a dnes jim je okolo třiceti a mají děti. Rád bych jim nabídl místo, kam můžou přijít s celou rodinou a pobavit se všichni. Těším se na to!“ prozrazuje o chystaných akcích sám zpěvák.

Foto: archiv M. Ztraceného

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.