TIERRA VERDE mění sprchování na aromaterapeutický zážitek

Oblíbená česko-slovenská značka eko drogerie a eko kosmetiky TIERRA VERDE rozšiřuje ve spolupráci s profesionální aromaterapeutkou Michaelou Makulovou nabídku svých sprchových gelů o dvě novinky. Sprchový gel Esence omamnosti – Ylang-ylang & Kardamom a sprchový gel Esence radosti – Pomeranč & Lavandin obsahují originálně sestavené kompozice esenciálních olejů v bio kvalitě. Blahodárně působí na emoce a mysl, rituál péče o tělo povyšují na nevšední zážitek a představují jednoduchý způsob, jak využít to nejcennější ze samotného nitra přírody.

„Svět vůní je mou vášní, kterou předávám dál. Ukazuji lidem, jak vnímat rostliny skrze jejich vůně a využívat jejich účinků. Učím, jak pracovat s esenciálními oleji a vlastní myslí pro posílení zdraví a vnitřní pohody. Ve výběru esenciálních olejů jsem dostala od TIERRA VERDE zcela volné ruce.  Moje srdeční záležitost je Esence omamnosti, to pro mě byla práce snů,“ komentuje spolupráci s TIERRA VERDE Michaela Makulová, akreditovaná aromaterapeutka a lektorka.

Inovativní receptura sprchových gelů TIERRA VERDE klade důraz na vysokou účinnost při mytí, zároveň ovšem zohledňuje i vysoké nároky citlivější pokožky a ohleduplnost k přírodě. Sprchové gely TIERRA VERDE na bázi extraktu z mýdlových ořechů mají velmi šetrné složení s optimálním pH, které podporuje přirozenou bariéru pokožky Gely obsahují také kyselinu mléčnou, která odstraňuje staré kožní buňky a má vynikající zvlhčující účinky. Dokáže přirozeně upravit pH nejen samotného gelu, ale i pleti.

Složení sprchových gelů TIERRA VERDE plně odpovídá závazku chemického minimalismu, který tato značka spolu s bezobalovou strategií od svého založení vyznává. Kromě hlavní mycí složky z mýdlových ořechů a bio esenciálních olejů obsahují sprchové gely jen pár nejnutnějších přísad 100% přírodního původu a stabilizaci gelu zajišťují pouze jemné potravinářské konzervanty. Jsou vhodné i pro vegany.

Sprchový gel Esence omamnosti – Ylang-ylang & Kardamom
Šarmantní vůně ylang-ylangu a kardamomu s jemnými tóny exotických květin a citrusů mají hluboce uvolňující aromaterapeutický účinek a podněcují sebedůvěru a tvořivost. Okouzlí snad každou moderní ženu, které po dlouhém pracovním dni dopřeje potěšení z pocitu, že může být opět sama sebou.

Sprchový gel Esence radosti – Pomeranč & Lavandin
Optimistická trojkombinace bio esenciálních olejů pomeranč, levandule a cedr atlaský dodá sprchování povzbuzující jiskru a navodí dobrou náladu. Ráno se vám bude s touto mimořádnou vůní příjemně vstávat a večer mile usínat! Směs je oblíbená u mužů, žen i dětí.

Sprchový gel Esence svěžesti – Vavřín kubébový
Oblíbená stálice řady sprchových gelů TIERRA VERDE nyní s novým jménem.  Bio esenciální olej z vavřínu kubébového s osobitou citrusovou vůní působí proti únavě, intenzivně osvěžuje tělo i mysl. Překvapivá krása skromné rostliny a důkaz, že v jednoduchosti je síla.

Cena sprchových gelů TIERRA VERDE (230 ml, skleněná lahvička s pumpičkou):  169,- Kč

Zdroj a foto: www.tierraverde.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.