Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

SoutěžZdraví

Zasoutěžte si s námi a nastartujte chytře hubnutí do plavek očistným restartem organismu s kořenem Konjacu

SOUTĚŽ UKONČENA!!! Produkt ReduXin FORTE vyhrává Max O., Praha; Jitka A., Roztoky u Prahy a Markéta K., Ústí nad Labem. Výhercům gratulujeme!

Chladnější počátek jara vystřídaly sluneční paprsky a my konečně můžeme odložit deštníky a zimní bundy s klidem uložit na další sezónu. S odkládáním vrstev oblečení klasicky zjišťujeme, že nemáme co na sebe, a proto pořádáme hromadné nálety na obchody, které jsou naštěstí již otevřené. Vybírat oblečení online není vždy úplně ideální, zejména u letního oblečení, které je potřeba si vyzkoušet.

Nabraná kila a strašák jménem plavková sezóna
Nabraná kila se pod letním oblečením schovávají obtížněji, nicméně s kapkou snahy a kreativity je možné sehnat volnější vzdušné šaty a doplnit je pohodlnými teniskami. Strašákem je ale přicházející plavková sezóna, tady nám ani kreativita nepomůže. A vzhledem k tomu, že jsme měli letos kvůli zavřeným bazénům a posilovnám limitované možnosti, jak se dostat či udržet ve formě, budou letos přípravy na plavkovou sezónu o něco složitější.

Dieta je vstupenkou do začarovaného kruhu
Pravidelný pohyb, pitný režim a dostatek spánku jsou důležitými prvky v rámci přípravného procesu, nicméně základem všeho je strava. Ne nadarmo se říká, že jsme to, co jíme. Největší chybou by bylo začít držet drastické diety jen proto, abychom vypadali v plavkách dobře. Diety nefungují dlouhodobě, ba naopak většinou získáme po nějakém čase pracně vyhladověná kila zpět, a to i s nevítaným bonusem ve formě kil navíc. Dieta je vstupenka do začarovaného kruhu boje s vlastním tělem, které nám přestane důvěřovat, a při návratu k před dietovým stravovacím návykům si začne dělat zásobu na „horší“ časy, tedy na další období diet. Cílem by nemělo být s tělem bojovat, ale naopak spolupracovat, tedy co nejlépe ho podpořit, aby mohlo přirozeně a s důvěrou začít odkládat zimní zásobu.

Restart očistou organismu
Nejlepší forma podpory těla je samozřejmě přirozená cesta. Aby nám v našem těle bylo dobře, stejně jako v našich útulných domovech, je nutné nejprve začít s úklidem, tedy s očistou organismu. Organismus se sám přirozeně detoxikuje každý den a pokud mu pomůžeme, bude celý proces efektivnější. Na internetu najdeme spoustu různých očistných programů, tipů a rad od pití zeleninové šťávy přes ájurvédské půsty. Ať už si vybereme jakýkoli způsob očisty, budeme mít ze začátku hlad a možná i zvýšenou chuť na sladké. Hlad je při očistě největší výzvou, a proto je dobré jít na něj chytře, a to například za pomoci přírodních potravinových doplňků, které obsahují sytící vlákninu a celý proces nám pomohou zvládnout.

Rozpustná vláknina z kořene Konjacu  
Účinnou rozpustnou vlákninou je Glukomanan, který se nachází v hlízách rostliny Zmijovec indický, jemuž se jinak říká Konjac. Glukomanan je obsažený v produktu ReduXin FORTE od společnosti NaturaMed. Tato vláknina s vysokou viskozitou vstřebává vodu a mění se v gel, jenž zaplní žaludek a dodá pocit sytosti. Vláknina má velmi nízký obsah kalorií. Díky své struktuře zasytí organismus a je z něj následně vyloučena ven. Náš organismus totiž vlákninu neumí strávit, proto jím jen projde. Další složky produktu ReduXin FORTE jsou vitamíny skupiny B optimalizující základní funkce metabolismu, včetně trávení. A svatou trojici doplňuje chrom, který reguluje hladinu krevního cukru a tím snižuje chuť na sladké.

Udržitelně zdravě a dlouhodobě
Po takovémto restartu organismu můžeme s čistým štítem postupně do jídelníčku přidávat jednotlivé druhy potravin a zkoumat, co našemu tělu dělá dobře a co bychom z jídelníčku měli vyloučit. Cílem je přejít k udržitelné vyvážené stravě, popřípadě nasadit hubnoucí plán bez toho, aniž bychom museli bojovat sami se sebou. Naše tělo by mělo začít po očistě samo toužit po zdravé výživě – tělo je totiž nejlepší lékař, ale i kuchař. A navíc vlastně zjistíme, že jsme se očistou nějakých kil již zbavili. Pokud se nám podaří nastavit dobře stravovací hranice a udržovat tělesnou harmonii pohybem a adekvátním pitným režimem, jsme na dobré cestě k dlouhodobému udržení nově nalezené zdravé cesty. Se zkrocení přebytečných kil i nadále může pomáhat ReduXin FORTE. Zmíněná unikátní trojitá formule s Glukomananem – jedinou látkou pro snížení hmotnosti, která má účinek zdokumentovaný Evropskou unií, nám může být ReduXin FORTE účinným pomocníkem na naší cestě k vysněné váze.

Odpovězte na soutěžní otázku a vyhrajte 3 balení produktu ReduXin FORTE, který vám pomůže s očistným restartem organismu.

Soutěžní otázka: Čím se Glukomanan liší od ostatních druhů rozpustné vlákniny?
a) Neliší se od ostatních druhů rozpustné vlákniny.
b) Liší se svou viskozitou.
c) Liší se tím, že na rozdíl od jiných druhů vlákniny snižuje vstřebávání proteinů a tuků.

Nápovědu naleznete zde.

Správnou odpověď zasílejte na mail soutez@tojesenzace.cz do 4.7.2021. Do předmětu uveďte ReduXin FORTE. Vyhrává 350., 450. a 550. správná odpověď. Výherce budeme kontaktovat emailem a výhru mu následně zašleme. Řídíme se GDPR a s Vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem. Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.

Zdroj a foto: www.naturamed.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *