Česká hudební scéna ožívá a umělci si vzájemně pomáhají. Eva Decastelo si zahrála v hudebním klipu

Neusnout na vavřínech, to je heslo kapely Crossband Jardy Kříže, který v době Covidu připravil scénář, a dokonce stihl natočit klip k písni Slunce. „Měl jsem scénář připravený už před rokem, ale odložili jsme to. Teď už jsme si řekli, že je potřeba něco dělat, jinak to všechno umře. Je potřeba tvořit, pracovat, žít.“

Klip vyšel tematicky na první letní den a byl pokřtěn na koncertě v Nymburce. Píseň je plná letní atmosféry a příběh vypráví o nenaplněné lásce muže k ženě, která ji neopětuje.

Když se Jarda Kříž s kapelou rozhodoval, jaké herce do klipu obsadí, dlouho prý nepřemýšleli. „Evu jsem si schovával pro nějaký klip už dlouho. Na čas takzvaně „až to přijde“ a teď to přišlo. Každý kluk byl zamlada zamilovaný do starší holky a většinou to nedopadlo, ale v jeho představách se děly věci. J Takže v našem klipu se to s hodně mladým hercem Šimonem krásně spojilo.“

A na dotaz, zda Eva Decastelo, která hraje ve známém seriálu a moderuje různé akce, uvažovala, ihned a rychle reagovala. „Nepřemýšlela jsem ani chvilku, měla jsem jasno hned. Kluci z Crossband jsou skvělí pohodáři, známe se už několik let. Jsem šťastná, že jsem mohla podpořit českou hudební scénu.“ zmínila rozhodně Eva.

Klip k písni Slunce od Jardy Kříže s textem Marka Sloupa se točil u Labe mezi Nymburkem a Poděbrady za krásného slunečného dne a díky roli, kterou Eva v klipu hrála, přišla o hlasivky. Herecká role Evy byla bubeník dračích lodí, kdy udávala tempo a řídila celý kanoistický Dragon Team Nymburk. „Ztrátu hlasu si velmi pochvaloval manžel,“ smála se Eva.

Mezi další herce, kteří si v klipu zahráli, patří například Šimon Pinkas, Dominika Mína Elischerová a Petr Vašin.

Zdroj a foto: BLUE DEER AGENCY

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.