Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebritySport

Kopečný a Ryšavý: Jdeme do všeho po hlavě!

Herci a muzikanti Jan Kopečný a Petr Ryšavý jsou dvojka, která působí jako dva bráchové. Díky divadlu a společné kapele spolu tráví nejen čas pracovní, ale i mimo ni společně chodí na party, sportovat, a dokonce společně jezdí i na společnou pánskou jízdu, nebo spíše plavbu.

„K moři se nechystáme, ale vyrazíme na každoroční akci, kdy na raftech s klukama sjíždíme Vltavu. My ale nepoužíváme pádla, prostě se vezeme,“ směje se Kopečný. „Trasu, kterou normální lidi jednou 2 dny, tak my máme na týden. Takhle jezdíme už od puberty a těšíme se na to celý rok,“ doplňuje Ryšavý, který nedávno oslavil třicáté narozeniny.

Sporty oběma sympaťákům nejsou cizí, problém prý ale přichází, když do hry vstoupí soutěživost. To se ukázalo na golfovém hřišti, kde si Petr s Honzou přijeli vyzkoušet poprvé golf, ale pro nezasvěceného to vypadalo, že to jsou dva profíci. „Přísahám, že jsem si to tady v Golf Clubu v Berouně zkoušel poprvé! Držení teda není úplně ideální, ale trenér mi říkal, že nic takového ještě neviděl,“ pochlubil se Honza a dodává: „Myslím, si, že příští rok se tady už přihlásím do turnaje, jenomže mám trochu problém se soutěživostí, takže když už jde o nějakou challenge, tak to vždycky ženu do extrému, a většinou to nedopadá dobře.“

To potvrzuje i Petr: „Po golfu jsme si šli skočit do bazénu u klubovny, Honza se opět předváděl a do bazénu zahučel po hlavě, kterou si narazil, a ještě si odřel ruku…“ Žádné vážné zranění to naštěstí nebylo. „My prostě jdeme do všeho po hlavě,“ shodují se se smíchem.

Foto: Beroun Golf Club

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *