Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Barbora Šporclová Kodetová se představí jako zpěvačka na festivalu Hudba Znojmo

Herečka Barbora Kodetová Šporclová měla sice v divadle delší pauzu, ovšem v době pandemie nezahálela a začala se intenzivně věnovat zpěvu. Těší se na společné vystoupení s manželem, houslistou Pavlem Šporclem, a jejich dcerami na festivalu Hudba Znojmo, jehož je Pavel Šporcl již 15 let patronem. Koncert se koná 9. července 2021 od 18 hodin na nádvoří Jihomoravského muzea.

Ke zpěvu ji přivedla kamarádka a skvělá sopranistka Jana Šrejma Kačírková. „Slyšela mě před časem pobrukovat si něco v šatně a rezolutně prohlásila, že musím začít zpívat“, říká s úsměvem Bára. „Byla bych ráda, kdybych se naučila zpívat tak, aby se to publiku líbilo a přinesla jsem mu hezký zážitek. Zpěv je hodně o emocích a s těmi já pracuji už léta. Pohybuji se v interpretaci pocitů, hudby, nálady.

V pátek 9. července vystoupí na galakoncertu svého manžela jako host. Zazpívá sólově, s Pavlem píseň Lásko má a na závěr i s dcerami lyrickou píseň Chasing Cars.

Bára Kodetová společně s Pavlem připravují program, který bude mít premiéru v listopadu v divadle Semafor. Součástí tohoto představení bude i píseň Skřipky, kterou ve studiu SONO natočili jako poctu Haně Hegerové. Podívat se na video a poslechnout si v jejich podání tuto skladbu můžete na www.youtube.com/watch?v=9h5Ox65DEe4. „Myslím, že už jenom svým názvem se k nám skladba velmi hodí“, dodal Šporcl.

Další informace na https://www.hudbaznojmo.cz/akce/gala-koncert-pavla-sporcla/

Foto: archiv B. Kodetové a P. Šporcla

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *