Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Technologie

I letité televize získají chytré funkce a streamovací služby, Googlem certifikovaný Android TV zajistí plynulý chod aplikací

I z deset let staré televize si zájemci vytvoří Smart TV s přístupem do všech streamovacích služeb na Google Play. Snadno si také v televizi bezdrátově promítnou fotky a videa z telefonu, navíc ji mohou ovládat hlasem. Tesla MediaBox XA400 Android TV získala i oficiální certifikát od Googlu, což majitelům zaručuje automatickou aktualizaci systému Android TV a bezproblémový chod aplikací.

„Multimediální centrum Tesla MediaBox XA400 je pro majitele starších televizí nejjednodušší a nejlevnější způsob, jak získat funkce Smart TV a přitom nekupovat úplně novou televizi. Díky oficiální certifikaci od Googlu získávají majitelé MediaBoxu XA400 jistotu, že se operační systém v jejich zařízení automaticky aktualizuje podobně jako jejich chytrém telefonu. Majitelům stačí jakákoliv starší televize s HDMI vstupem a internetové připojení v jejich domácnosti, a mohou si užívat Netflix, Voyo, Spotify a nepřebernou nabídku dalších filmoték, rádií, her a aplikací v Google Play,“ popisuje vlastnosti Tesla MediaBoxu XA400 vedoucí produktového oddělení Věra Kovaříková ze společnosti Inter-sat, Ltd.

Kromě certifikátu od Googlu je specialitou MediaBoxu XA400 i zabudovaný Chromecast built-in. Jedná se o funkci, která majitelům umožňuje na televizi bezdrátově zobrazit a přehrávat obsah z chytrého telefonu nebo tabletu – mohou tak na velké obrazovce s rodinou nebo přáteli sdílet své fotky, videa i audio.

Výrobce předpovídá MediaBoxu XA400 úspěch a oblibu u zákazníků i díky vysokému 4K Ultra HD rozlišení obrazu a věrnému zvuku Dolby Audio. O plynulé přehrávání i chod aplikací se stará čtyřjádrový procesor Amlogic S905X2-B s frekvencí 1,6 GHz a 2 GB rychlé operační paměti DDR4. Vnitřní paměť nabízí 8 GB prostoru na instalaci streamovacích služeb, aplikací nebo třeba her. Nechybí ani bluetooth pro bezdrátové připojení klávesnice, myši nebo gamepadu. Samozřejmostí je USB konektor pro připojení flash disku nebo externího pevného disku, a čtečka paměťových karet.

Tesla MediaBox XA400 zájemci koupí u známých prodejců elektra jako Alza, Mall nebo Datart, na e-shopech i v kamenných prodejnách. Zařízení zakoupí i na https://eshop.tesla-electronics.eu/multimedialni-centra/tesla-mediabox-xa400-uhd-multimedialni-prehravac-s-android-tv/, kde také najdou podrobný popis výrobku. Doporučená cena je 1999,- Kč.

„Streamovací služby zažívají v posledním roce nebývalý boom a mnoho filmových studií na nich uvádí své nejnovější filmy zároveň s distribucí v kinech. Nový MediaBox od Tesly vyplňuje díru na trhu a díky certifikaci od Googlu získávají zákazníci jistotu, že jim Android TV poběží hladce. Protože si ne každý zákazník může dovolit investovat do úplně nové televize, oceňujeme, že se trhu podobný produkt za velmi lidovou cenu dostal,“ hodnotí novinku produktový manažer společnosti Alza Aleš Krzywda.

Zdroj a foto: Tesla

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *