Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

SoutěžZe života

Podnikáte v e-commerce? Zapojte se do soutěže a vyhrajte přepravu s GLS v hodnotě 15 tisíc korun

Provozujte vlastní e-shop nebo se jej v blízké době chystáte založit? Posíláte pravidelně balíčky svým zákazníkům? Máte zajímavý podnikatelský příběh, se kterým se chcete podělit? Pak zpozorněte. Přepravní společnost GLS ve spolupráci s Asociací malých a středních podniků a živnostníků ČR vyhlašuje další ročník soutěže pro ženy podnikatelky a nově také pro menší řemeslné výrobce, kteří aktivně odesílají balíky.

Staňte se eŽenou či eManuelem a nastartujte svůj e-shop!
Přihlašovat se můžete na webové stránce GLS až do 31. srpna 2021. V září bude z přihlášených projektů odbornou porotou složenou ze zástupců GLS a AMSP ČR vybráno 10 podnikatelek a 10 řemeslných výrobců, z nichž hlasováním veřejnosti vzejdou tři vítězové z každé kategorie. Nejlepší podnikatelské příběhy obdrží poukaz v hodnotě 15 tisíc Kč na službu e-Balík Profi, která umožňuje drobným odesílatelům bez jakékoliv administrativy zahájit přepravu balíků po celé Evropě a díky jedinečné metodě platby pomocí kreditů i výrazně ušetřit. Slavnostní vyhlášení proběhne v listopadu na Dni podnikatelů v hotelu Ambasador v Praze.

K účasti v soutěži vybízí také jedna z výherkyň kategorie eŽena roku 2020 Veronika Švecová. „Nečekala jsem, že by mě hned na začátku mého podnikání mohlo potkat něco takového. Byl to pro mě velice inspirativní a povzbuzující zážitek. Taková velká odměna za všechno dosavadní úsilí. Výhru v soutěži vnímám jako velikou pomoc ve startu mého podnikání, kde téměř každá koruna hraje velkou roli,” vysvětluje Veronika Švecová, která na svém e-shopu ganella.cz nabízí šetrnou i recyklovanou vlnu a příze, a dodává: „Všem ženám, které zvažují založení vlastního byznysu, bych chtěla vzkázat, aby se nebály postavit na vlastní nohy, byly nezávislé a ukázaly všem, že i žena může být dobrou, soběstačnou a úspěšnou podnikatelkou.“

Jaké výhody e-Balík Profi přináší?
Nechcete trávit půlku pracovní doby na telefonu s naštvanými zákazníky, kteří netrpělivě čekají na objednané zboží? Spolehlivý přepravce je zcela klíčový pro úspěch vašeho e-shopu. Nastartujte ho s e-Balíkem Profi od GLS. Služba se od ostrého spuštění v březnu 2020 těší stále větší oblibě a již každý třetí balík odeslaný pomocí portálu je nyní placen kreditem. Pomocí e-Balíku Profi mohou zákazníci snadno odesílat zásilky po celé Evropě, a to bez nutnosti uzavírat smlouvu. Balíček jednoduše zanesete do nejbližšího GLS ParcelShopu, nebo si objednáte vyzvednutí kurýrem přímo doma či v místě podnikání. Samozřejmostí je možnost sledování aktuálního stavu přepravy online. Při dosažení většího počtu odeslaných balíků automaticky dostanete slevu. Nově budou moci příjemci v zahraničí zaplatit také dobírkou v hotovosti v místní měně. Aktuálně se jedná o Slovensko, Polsko, Maďarsko, Rumunsko, Chorvatsko a Slovinsko.

Kreditový systém od března 2020 využívají Hana a Jiří Hráčkovi, kteří provozují e-shopy ceskeplavky.cz a rouskyjihlava.cz. „Dříve jsme zboží odesílali primárně osobním podáním nebo poptávkou přes e-mail. Bylo s tím však poměrně dost práce a zabíralo to hodně času. Rozhodli jsme se proto vyzkoušet kreditový systém od GLS. Posíláme v průměru 50 balíků měsíčně a podaří se nám ušetřit až 12 % oproti dřívějšímu nastavení.“

Čím více balíků pošlete, tím méně peněz platíte!
Když za měsíc odešlete např. 65 balíků o průměrné váze 3 kg s podáním v ParcelShopu, vyčerpáte tak celkem 6.045 kreditů, nicméně 500 kreditů vám bude vráceno. Jeden kredit odpovídá hodnotě 1 Kč. Z původní průměrné ceny 93 Kč včetně DPH za balík se nově dostanete na 85,3 Kč včetně DPH a všech příplatků. Za rok tímto tempem můžete na dopravě ušetřit přes 6 000 Kč.

Měsíční čerpání kreditů Vráceno kreditů
500–999 10
1000–1999 50
2000–4999 150
5000–7999 500
8000–9999 1000
10 000 a více 1300

 Zdroj a foto: GLS

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *