Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CestováníZdraví

Do lázní Reitenberger za pohodou, zdravím i skvělou gastronomií

Tradiční lázeňský resort Reitenberger se nachází u hlavní lázeňské kolonády nejkrásnějšího města západních Čech – Mariánský Lázní. Lázeňský dům Reitenberger nabízí více než 60 procedur; volit můžete z léčebných, rehabilitačních, regeneračních či odpočinkových programů.

Součástí zázemí jsou sauny, bazény, vířivky, solná jeskyně, ale i magnetoterapie, inhalace či oxygenoterapie neboli léčba pomocí kyslíku. Ať už máte pocit, že potřebujete od všechno na chvilku pryč a vypnout anebo vás láká představa pohodového odpočinku doplněného třeba fyzioterapií zaměřenou na bolavá záda, je pro vás mariánsko-lázeňské spa centrum Reitenberger to pravé.

Pobyt včetně programu vám zde připraví na míru, a pokud si zrovna nebudete užívat některou z procedur, můžete ji dopřát svým chuťovým pohárkům v místní restauraci. Využít lze i skvělé polohy města Mariánské Lázně, které je součástí CHKO Slavkovský les, čisté a krásné prostředí podpoří efekt lázeňských procedur a napomůže k lepší psychické pohodě i fyzické kondici.

Zdroj a foto: Resort Reitenberger

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *