Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

Podprsenky essentials for zula – přirozené pohodlí v atraktivním stylu (nejen) pro milovnice efektních modelů s odhalenými zády

Maluna, kamenný i internetový obchod zaměřený na všechny potřeby ženy, představuje rakouskou designovou značku spodního prádla essentials for zula. V nabídce Maluna jsou zastoupeny nejoblíbenější produkty této značky – podprsenky braletkového typu a plavky.

Podprsenky essentials for zula mají nápaditý styl a příjemně se nosí. Tato značka je ztělesněním dokonalé kombinace efektní módy, kvality materiálů a maximálního pohodlí. Většina modelů podprsenek essentials for zula má velmi originálně řešenou zadní část a díky tomu se skvěle hodí ke všem topům nebo šatům s odhalenými zády. Podprsenka essentials for zula je přesně ta podprsenka, o které ani nevíte, že ji máte na sobě.

Značka essentials for zula používá přírodní materiály nejvyšší kvality – všechny podprsenky jsou vyrobené s láskou a péčí, jsou měkké a elastické. Skvěle se hodí i na sport nebo jakékoliv jiné všední a nevšední příležitosti, perfektně přilnou k tělu a nikde netlačí.

Cena podprsenek essentials for zula: od 999,- Kč

Kamenný obchod – Tusarova 25, Praha Holešovice

Zdroj a foto: www.maluna.cz

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *