Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zdraví

Canadian Medical bude očkovat proti Covidu i v noci

Očkovací centrum kliniky Canadian Medical v Praze 6 nabídne ve středu 21. července, jako jediné v Praze, možnost očkování pro veřejnost mimo standardní otevírací dobu. Zájemci mohou do očkovacího centra přijít mezi 19. a 23. hodinou, navíc bez nutnosti registrace. Očkovací centrum tak vyjde vstříc těm, kteří jsou během dne zaneprázdněni například kvůli práci. Pokud bude o večerní termín zájem, přidá očkovací centrum další.

Nabídka platí pro všechny zájemce s českým zdravotním pojištěním ve věku od 16 let v očkovacím centru Canadian Medical v ulici Evropská 115 na Praze 6 ve středu dne 21. července od 19 do 23 hodin.

„Chceme vyjít vstříc všem, pro které je, třeba kvůli pracovnímu vytížení, náročné najít termín přes den a umožnit jim snadné očkování proti Covidu-19 i v čase, kdy jsou jiná místa již uzavřena,” vysvětluje vedoucí očkovacího centra a hlavní sestra Canadian Medical Lucie Sobotková, která doplňuje: „Samozřejmostí je také zabezpečení aplikace druhé dávky vakcíny.“

Očkování je zajištěno vakcínou v dvoudávkovém schématu„Naši lékaři a sestřičky jsou připraveni a v dobré náladě.  Věříme, že se najde mnoho těch, které tato unikátní možnost večerního očkování zaujme. V případě, že se akce osvědčí, máme v plánu přidat i další termíny večerního, respektive nočního očkování,“ dodává Lucie Sobotková. Kromě nadstandardní otevírací doby pro očkování může centrum nabídnout i výbornou dopravní dostupnost v bezprostřední blízkosti trasy metra A – Nádraží Veleslavín, nebo možnost parkování v okolí (v ulici Kladenská, hned vedle očkovacího centra).

Zájemci o očkování proti Covidu-19 předloží při vstupu do očkovacího centra kartičku pojištěnce a doklad totožnosti. Každý, kdo možnost nočního očkování využije, dostane navíc vitaminové doplňky stravy na podporu imunity.

Foto: archiv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *